امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 21:02:40

دوربین خبر

کد مطلب : 29966 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 اسفند 1397 -ساعت : 08:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛

بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

به گزارش دوربین خبر،

برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن، متمرکز برگزار می شود / سیاست های دولت، بر ارتقای جایگاه زنان و افزایش حضور زنان در پست های مدیریتی است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به تاکید استاندار مازندران مبنی بر توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و کاهش هزینه ها، گفت: به همین دلیل تاکید بر اجرای برنامه های متمرکز است.
سمیه قاسمی طوسی در جلسه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده استان، یادآور شد: شهرستان های سیمرغ و بهشهر به عنوان شهرستان محوری برای برگزاری جشن‌ های متمرکز بزرگداشت مقام زن انتخاب شده است. 
وی با بیان اینکه در برگزاری برنامه ها، تاکید بر جلوگیری از اسراف است، افزود: بر این اساس، برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن را با تاکید بر اقتصاد مقاومتی اجرایی می کنیم.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یکی از برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن را تجلیل از بانوان برگزیده اعلام کرد و عنوان داشت: کمک به بهتر معرفی شدن بانوان برگزیده به عنوان الگویی برای جوانان از جمله اهداف این برنامه است.
وی گفت: بانوان ایثارگر بسیاری در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی، نقش موثر داشته اند و باید معرفی شوند تا نسل چهارم انقلاب، الگویی برای انتخاب داشته باشد. 
قاسمی طوسی با اشاره به امضای تفاهمنامه سلامت بانوان، خواستار توجه ویژه به این موضوع شد و افزود: این تفاهمنامه در راستای توجه به سلامت بانوان است و انتظار داریم در این مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه برنامه های فرهنگی گسترده ای برای هفته بزرگداشت مقام زن در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: ارتقای جایگاه بانوان و رفع مسائل این حوزه، نیازمند فرهنگ سازی است. 
وی با اشاره به اینکه هفته بزرگداشت مقام زن، بهانه ای است تا مطالبات بانوان بیشتر مورد توجه قرار گیرد، افزود: تلاش و سیاست های دولت، بر ارتقای جایگاه زنان و افزایش حضور زنان در پست های مدیریتی است و فعالیت ما هم در راستای تحقق منویات دولت در این زمینه است.
قاسمی طوسی، ادامه داد: کمک به بهتر معرفی شدن بانوان برگزیده به عنوان الگویی برای جوانان، از برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن است.
وی با بیان این که تفاهمنامه سلامت بانوان که پیشتر در راستای توجه به سلامت این قشر مابین دفتر امرو بانوان و خانواده استانداری، دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با هدف ارتقاء وضعیت سلامت زنان روستایی منعقد شده است، انتظار داریم مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
 


بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بانوان برگزیده در هفته زن تقدیر می شوند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir