امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 21:22:53

دوربین خبر

کد مطلب : 29984 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 اسفند 1397 -ساعت : 18:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جمهوری اسلامی ایران انتقام خون پاسداران را خواهد گرفت

سردار سلیمانی در مازندران:

جمهوری اسلامی ایران انتقام خون پاسداران را خواهد گرفت

به گزارش دوربین خبر،

یادواره ۱۷۴۷ شهید شهرستان بابل با حضور پر شور مردم مازندران و سخنرانی سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد
سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: برجام اصلی در داخل است و آن تلاش برای خشک کردن، بی اقتدار کردن و بی قدرت کردن ایران است.

وی با بیان اینکه همه مردم این نظام را دوست دارند، افزود: نظام ایران اسلامی در منطقه اقتدار دارد و این اقتدار پولی و پادگانی نیست بلکه از منطق ، حکمت رهبری و آگاهی و هوشمندی ملت سرچشمه می گیرد.
او افزود: حادثه اخیر زاهدان خیلی دردناک بود اما پیام من به مردم شریف و مسلمان پاکستان و برخی مسئولان این کشور این است که ما تصور می کردیم پاکستان ایران را عمق استراتژیک خود می داند.
فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به شرارت با محوریت پاکستان گفت:ما بارها به رهبران پاکستان اعلام کردیم و از جایگاه پاکستان و نقش آنان در منطقه حمایت کردیم اما سوال از دولت پاکستان این است که به کجا می روید؟
سردار سلیمانی افزود: همه تلاش مسئولان ایران این بود که در بالاترین جایگاه با پاکستان ارتباط داشته باشند و مردم شریف پاکستان باید بدانند ریشه تمدنی ایران و پاکستان یکی است.
او با تاکید بر اینکه یک گروه خائن که با پول سعودی تجهیز می شود به همسایگان مطمئن پاکستان تجاوز می کنند اما آیا پاکستان قدرت برخورد با این گروه تروریستی 200 یا 300 نفره را ندارد؟تصریح کرد: هر کسی که این نقشه شوم را کشیده است بدنبال انهدام و انشقاق پاکستان است.

سردر سلیمانی همچنین ادامه داد: کشوری که یا خباثت یکی از اتباع خود را تکه تکه کرد و سوزاند حالا با پول خود می خواهد پاکستان را با همسایگان درگیر کند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:ما تهدید نمی کنیم و از دوستی با پاکستان صحبت می کنیم اما جمهوری اسلامی حتما انتقام خون شهدای خود را از مزدوران خواهد گرفت و این گروه خبیث را در هر نقطه ای که باشد مورد حمله قرار خواهد داد.


منبع : صداوسیما


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : جمهوری اسلامی ایران انتقام خون پاسداران را خواهد گرفت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir