امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 17:03:33

دوربین خبر

کد مطلب : 29992 -تاریخ انتشار : شنبه 04 اسفند 1397 -ساعت : 22:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
《GPS ها کجاست؟》

《GPS ها کجاست؟》

به گزارش دوربین خبر،

 سعید توسلی

چند روز اخیر موضوع مهمی ذهنمان را درگیر کرده بود ولی برای حفظ آرامش تیم و جلوگیری از بروز حاشیه صبر کردیم تا دیدار مقابل فولاد به اتمام برسد.

اکنون پس از پیروزی دلچسب مقابل فولاد زمان مناسبی است برای بررسی این موضوع که 《GPS ها کجاست؟》

با بررسی عکس های تمرین متوجه می شویم از وقتی کادر جدید زمام امور را در دست گرفته در هیچ کدام از عکس های تمرینی کاور مخصوص GPS دیده نمی شود! همه می دانیم جلالی مربی علم گرایی است و بعید است به صورت تعمدی GPS را از تمرین حذف کرده باشد. هر تیمی آرزوی داشتن GPS را دارد چرا که از ابزارهای بسیار مهم برای آنالیز شرایط فنی و بدنی بازیکنان است و عصای دست مربیان و آنالیزورها می باشد.
بعد از پیگیری موضوع متوجه شدیم کلا GPS ها غیب شده و در اختیار جلالی و کادرش قرار نگرفته!

نمی دانیم چه کسی عامل مفقود شدن GPS هاست و قصد تهمت زدن هم نداریم اما آنچه مشخص است گم شدن این آیتم گران قیمت است. هزینه تقریبی این GPS ها حدود سیصد و پنجاه میلیون تومان است که برای یک باشگاه خصوصی تهییه مجدد آن بسیار دشوار به نظر می رسد. در ضمن علاوه بر قیمت گزاف باید این نکته را یادآور شویم که تمام اطلاعات فنی بازیکنان، از میزان دوندگی تا آسیب دیدگی ها و مقدار و محل آسیب دیدگی و.... در GPS ها موجود است و می تواند باعث لو رفتن کامل اطلاعات بازیکنان گردد.

به هر شکل نمی توان از این موضوع به سادگی گذشت و امیدواریم با پیگیری مسئولان تیم هم GPS ها به باشگاه بازگردانده شود و هم عامل این عمل غیراخلاقی به هواداران معرفی گردد.


《GPS ها کجاست؟》لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 《GPS ها کجاست؟》

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir