امروز چهار شنبه 02 مهر 1399 ساعت 14:08:04

دوربین خبر

کد مطلب : 29993 -تاریخ انتشار : شنبه 04 اسفند 1397 -ساعت : 22:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اظهاراتی که یوسفیان ملا را به گام های انتخاباتی نزدیک می کند/حمایت از دولت دکتر روحانی و اظهاراتی پررنگ تر از همیشه

دوربین خبر گزارش می دهد...

اظهاراتی که یوسفیان ملا را به گام های انتخاباتی نزدیک می کند/حمایت از دولت دکتر روحانی و اظهاراتی پررنگ تر از همیشه

بازخوانی انتخابات ۹۴ سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آمل یوسفیان ملا را اصولگرایی معتدل می دانند که در گوی انتخاباتی مجلس شورای اسلامی چندین دوره خوش می درخشد اما اظهارات اخیر او سبب شده است تا برخی فعالان انتخابات پیش رو را با تبلیعات زودهنگام بازخوانی کنند....انتخابات در "دوربین خبر"...

به گزارش دوربین خبر،


‍ بازخوانی انتخابات ۹۴ سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آمل به قلم عباس اقوامی آملی :

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتم اسفند یادآور حضور پرشور مردم ولایتمدار شهرستان آمل درپای صندوق های رای درطوفان تبلیغات مسموم و هزینه های سنگین تخریب علیه دکتر یوسفیان با دادن رای اعتماد مجدد به نماینده پاکدست و بی ادعا واخلاق مدار دکتر عزت الله یوسفیان ملا حقوقدان وقانون شناس برای چهارمین مرحله برای قانونگذاری نظام جمهوری اسلامی بعنوان وکیل خود انتخاب نمودند.

خدمت برای مردم کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی که مسیری است بسیار سخت و دشوار  دکتر یوسفیان به عنوان ثابت قدمان و طلایه داران حوزه قانونگذاری با تمام مشقات و مشکلات چون کوه استوار در آن قدم نهاده و از دوره اول تا امروز در احقاق مطالبات شهرستان با تمام مشکلات لحظه ای عقب نشینی ننموده از این رو مردم شریف قدردان این نماینده ملی خود می باشند.
حال که با اقتدار نماینده آینده نگر با تلاشهای مجدانه دکتریوسفیان به اذعان مخالف وموافق ،شهرستان آمل در تمام حوزهاصنعت،درمان،مخابرات،گاز،برق ،کشاورزی، راه  ،حمل ونقل ، آب وفاضلاب شهری وطرح های روستایی و ۱۸پروژه ملی پیشرفت های چشمگیر ی داشته است الحق نتیجه تلاشهای خدومانه دکتر یوسفیان چنان بر تارک شهر ستان آمل خواهد درخشید که آیندگان نیز بر این اقتدار و عشق به خدمت صحه گذاشته و آن را به یاد خواهند آورد.
در شهرستان آمل کمتر کسی است که نداند فعال بودن پروژه های ملی مثال زدنی این شهرستان مرهون تلاشها وچانه زنی ها ی نماینده مردم دوست آمل در کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و پیگیری مجدانه درایت ایشان در محقق شدن اختصاص بودجه میباشد.

اگر امروزامکاناتی بسیاری  من جمله گاز  در دور افتاده ترین روستاهای شهرستان آمل وبهشت لاریجان مشاهده می کنیم قطعا بر کسی پوشیده نیست که تلاشهای مصرانه این نماینده محبوب ومردمی مجلس شورای اسلامی می باشد بواسطه قدرت قلم وبیان نتیجه داده است.

افتخار مردم شهرستان آمل این است که نمایند ه شان زیر لوای حضرت صاحب (عج) وتحت امر نماینده برحق ایشان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)  هیچ تلاشی را در عرصه خدمت رسانی و گرفتن دست مردم فرو نگذاشته و حال پس از اتمام دوره خدمت در سنگر قوه قضائیه در مجلس شورای اسلامی ثابت نمود بیش از پیش در هر سنگری برای آبادانی وپیشرفت نگین مازندران آمل پرافتخار تلاش تلاش مضاعف وخستگی ناپذیر دارند.

اینکه که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، در صدد تحقق پاسخگویی به مطالبات و انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می ورزندوبا اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف نظام جمهوری اسلامی وشهرستان آمل لحظه ای گلایه ندارند وخودرا وقف وخادم مردم می دانند، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است.

به پاس این شرافت و فضیلت، در کمال امتنان و افتخار ضمن خدا قوت این انتخاب را قدردانسته از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت،و سلامت و سعادت ایشان رامسالت داریم.

عباس اقوامی آملی


اظهاراتی که یوسفیان ملا را به گام های انتخاباتی نزدیک می کند/حمایت از دولت دکتر روحانی و اظهاراتی پررنگ تر از همیشهلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اظهاراتی که یوسفیان ملا را به گام های انتخاباتی نزدیک می کند/حمایت از دولت دکتر روحانی و اظهاراتی پررنگ تر از همیشه

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir