امروز یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 20:51:05

دوربین خبر

کد مطلب : 30006 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 اسفند 1397 -ساعت : 07:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهروندان میاندرود در کام مرگ/سهل انگاری در تعریض جاده گهرباران آیا ادامه دارد؟

دوربین خبر گزارش می دهد...

شهروندان میاندرود در کام مرگ/سهل انگاری در تعریض جاده گهرباران آیا ادامه دارد؟

به گزارش "|دوربین خبر"|،پیگیری مطالبات مردمی در "|فارس من"|و حمایت های زنجیره ای رسانه ای یکی از آن اقداماتی است که فعالان رسانه ای مازندران می توانند آن را دنبال کنند."|دوربین خبر"|در این راستا گامی جدید دارد...اینبار اما در دو روز پیاپی مردم گهرباران با تصادفات خونینی روبرو هستند که پاسخ همه کمبودهای زیرساختی در این منطقه توریستی را پیدا نمی کنند...

به گزارش دوربین خبر،

 ادامه سریال حوادث رانندگی در جاده مرگبار گهرباران، شامگاه دیروز با برخورد یک دستگاه موتور سیکلت و نیسان وانت در این محور متاسفانه راکب موتور سیکلت در دم جان‌باخت.

این حادثه در حالی رو به روی شرکت شهریور روستای دلمرز بخش گهرباران شهرستان میاندورود صورت گرفت که راکب موتور سیکلت که مردی حدود ۵۰ ساله از اهالی روستای طبقده بوده است، به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.

شاهدان حادثه علت این تصادف ناگوار را فقدان روشنایی، عرض کم جاده، فقدان تابلوهای هشدار دهنده و خط‌کشی در محور گهرباران اعلام کردند که به‌نظر می‌رسد گوش شنوایی برای برطرف کردن معایب جاده مرگبار گهرباران وجود ندارد.

حادثه مرگبار امشب محور گهرباران تنها در فاصله یک روز از حادثه شب گذشته جاده سورک به گهرباران رخ داده است که موجب مسدود شدن این محور به دست شهروندان میاندورودی شده بود.

ابن روزها تصادفات ناگوار منجر به مرگ و نقص عضو در محور مرگبار گهرباران به کابوس شهروندان میاندورودی و بخش گهرباران تبدیل شده است که تعریض نامناسب، عرض کم، فقدان شانه خاکی، فقدان علائم هشدار دهنده، آسفالت نامناسب و فقدان روشنایی از علت‌های تصادفات سریالی در جاده گهرباران به‌شمار می‌رود.


شهروندان میاندرود در کام مرگ/سهل انگاری در تعریض جاده گهرباران آیا ادامه دارد؟


منبع : فارس/دوربین خبر


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : شهروندان میاندرود در کام مرگ/سهل انگاری در تعریض جاده گهرباران آیا ادامه دارد؟

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir