امروز یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 21:10:27

دوربین خبر

کد مطلب : 30068 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 اسفند 1397 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختلاس 2 میلیاردی در بانک ملی/کارمند بانک به زندان معرفی شد

رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:

اختلاس 2 میلیاردی در بانک ملی/کارمند بانک به زندان معرفی شد

به گزارش دوربین خبر،

رئیس کل دادگستری استان مازندران از کشف  اختلاس دو میلیارد ریالی در یکی از شعبات بانک ملی شهرستان تنکابن خبر داد و گفت:کارمند متخلف بانک به زندان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد با بیان مطلب فوق افزود: در پی وصول گزارش و جمع آوری مستندات در خصوص برداشت غیرمجاز وجوه از حساب تعدادی از مشتریان توسط یکی از کارمندان بانک ملی در تنکابن، دستورات قضایی لازم به پلیس آگاهی صادر و متهم دستگیر شد.

رئیس شورای قضایی استان مازندران ادامه داد: با ارجاع پرونده به شعبه اول بازپرسی تنکابن، اتهام کارمند متخلف دایر بر اختلاس دو میلیارد ریالی از وجوه سپرده مشتریان بانک ملی به وی تفهیم و متهم به اختلاس از حساب بانکی مشتریان اقرار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد خاطرنشان کرد: با صدور دستور قضایی، قرار تامین از نوع وثیقه توسط مقام قضایی صادر و به دلیل عجز متهم از تودیع وثیقه، فرد مذکور به زندان معرفی شد.

این مقام قضایی تاکید کرد: با حضور نماینده حقوقی بانک ملی، استمهال به مدت 10 روز جهت انجام حسابرسی و اعلام دقیق میزان وجوه اختلاس شده از حساب مشتریان، تقاضا شده و پرونده در جریان تحقیقات مقدماتی است.


اختلاس 2 میلیاردی در بانک ملی/کارمند بانک به زندان معرفی شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اختلاس 2 میلیاردی در بانک ملی/کارمند بانک به زندان معرفی شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir