امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 11:34:04

دوربین خبر

کد مطلب : 30099 -تاریخ انتشار : جمعه 17 اسفند 1397 -ساعت : 20:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دبیر حزب اعتماد ملی مازندران منصوب شد

با حضور الیاس حضرتی:

دبیر حزب اعتماد ملی مازندران منصوب شد

به گزارش دوربین خبر،

الیاس حضرتی- قائم مقام حزب اعتماد ملی - در جلسه تودیع و معارفه دبیر حزب اعتمادملی مازندران اظهار داشت: آن چیزی که موجب شد همه عزیزان اینجا جمع شده اند؛ احساس تعهد ویژه به مسائل کشور است.

وی گفت: داستان مهمی از روز ازل تا پذیرش اسلام وجود داشته که پذیرش زیباترین شکل آن در انقلاب اسلامی ظهور و بروز داشته است.

حضرتی به نعمت وجود حضرت امام(ره) اشاره کرد و گفت: روحیه معنوی عمیق و درستی توسط امام در روح ملت دمیده شد و ملت ایران با نیت پاک و احساس مسئولیت وارد صحنه شد و بزرگترین انقلاب قرن حاضر را رقم زدند.

وی ادامه داد: در فلسفه حرکت و نهضت امام؛ مردم و رضایت ملت نقش اصلی را ایفا می کند که رضایت خداوند هم در گرو رضایت مردم است.

قائم مقام حزب اعتماد ملی ابراز داشت: اینکه خانواده ها فرزندان خود را تقدیم انقلاب و نظام کردند به دلیل همین حس معنوی و عمیق است.

وی با بیان اینکه این ملت لحظه ای از آرمان خود عقب ننشستند افزود: به دلیل همین عهد و پیمان ملت است که ما امروز اینجا دور هم نشستیم.

حضرتی گفت: ما سفارش به کار جمعی شدیم به این دلیل که اثرگذاری جماعت در کارجمعی چندین برابر است و فلسفه تشکیل حزب هم همین است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقویت اهداف فردی و جمعی در حزب ابراز داشت: گردش نخبگان و تغییر مسئولیت ها هم با تاکید بر همین موضوع مهم قابل درک است همانطور که در جنگ هم تغییر مسئولیت ها بدون تنش یا نگرانی و ناراحتی صورت پذیرفت.

وی گفت: ما جمع شدیدم تا بدانیم چگونه باید مسئولیت ها را تقسیم کنیم تا انسان های تاثیرگذار و خوش فکر برای حضور در حزب در راستای افزایش بهره وری را جذب کنیم.

قائم مقام حزب اعتماد ملی ابراز داشت: اکر احزاب در راستای رفع مشکلات مردم تلاش نکند به راحتی توسط مردم کنار گذاشته خواهد شد.

وی ادامه داد: کار حزبی یعنی باید در بین همه اقشار وگروه های مردم نفوذ و حضور داشت تا به عنوان افراد مطالبه گر در حزب مشکلات مردم را منعکس کنیم.

حضرتی با بیان اینکه در مورد حقوق ملت با کسی شوخی نداریم افزود: ما علاقه به نظام و رهبری داریم اما خط قرمز ما دفاع از حقوق ملت است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته های مردم باید توسط احزاب پیگیری شود ؛ نه بعنوان عوامفریبی بلکه باید به شیوه درست و منطقی در راستای رفع مشکل گام برداشت.

این مسئول ابراز داشت: لازمه فعالیت جمعی این است که بتید بخشی از زندگی خود را در قالب فعالیت حزبی تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی حزب باید به سمتی باشد که پس از در اختیار گرفتن قدرت حرفی برای گفتن داشته باشد افزود: جهت گیری حزب باید به گونه ای باشد که بتوان با شرایط موجود در صورت واگذاری قدرت؛ کشور را اداره کرد و این مستلزم برنامه ریزی، حرکت منطقی و‌ تحلیل شرایط است.

قائم مقام حزب اعتمادملی گفت: حضور حزب در جلسات باید به گونه ای باشد که حرف و ایده جدید برای بیان داشته باشد و بتواند بخشی از مشکلات را در راستای رسیدن به آرمان های نظام، از پیش رو بردارد.

وی ادامه داد: حزب اعتماد ملی چارچوبی دارد که هر قدر ما برنامه ریزی مناسب تری داشته باشیم می توانیم تاثیرگذاری بیشتری داشته باشیم.

سرخپر دبیر اعتماد ملی شد

احمد سرخپر- دبیرحزب اعتمادملی مازندران- در جلسه تودیع و معارفه دبیر حزب اعتمادملی مازندران ابراز داشت: این مجموعه سرآمد احزاب سیاسی استان است.

وی با بیان اینکه بنده در دو مقطع انتخابات ۸۸ ،۸۴ و انتخابات شورای مرکزی اصلاح طلبان بهمراه دوستان فعال بودیم افزود: از حسن اعتماد دوستان هم تشکر می کنم و امیدواریم همه تلاش کنند تا در راستای اهداف نظام گام برداریم.

این مسئول با بیان اینکه نمیتوان دستیابی به اهداف و آرمان نظام را بدون در نظر گرفتن مشکلات مردم متصور بود گفت: نباید تنها به بحث های روشنفکری کفایت کرد بلکه باید در راستای حل مشکلات مردم مباحث حزبی را دنبال کرد.


دبیر حزب اعتماد ملی مازندران منصوب شد

دبیر حزب اعتماد ملی مازندران منصوب شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دبیر حزب اعتماد ملی مازندران منصوب شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir