امروز سه شنبه 06 آبان 1399 ساعت 23:58:10

دوربین خبر

کد مطلب : 30114 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 -ساعت : 06:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کلیات سند جامع پدافند غیرعامل استان مازندران تصویب شد

استاندار مازندران:

کلیات سند جامع پدافند غیرعامل استان مازندران تصویب شد

به گزارش دوربین خبر،

استاندار مازندران از تدوین سند جامع پدافند غیرعامل استان خبر داد.

احمد حسین زادگان در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با اشاره به اینکه سند جامع پدافند غیرعامل یکی از اسناد مهم استان است، گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان نهایی شده و برای تصویب به شورای پدافند غیر عامل کشور ارسال شد.

استاندار با بیان این که استان مازندران دومین استان کشور و اولین استان شمالی است که این طرح را نهایی کرده است، گفت: تصویب این سند، همکاری و هماهنگی بین دستگاه های استان را نشان می دهد و اینکه پدافند غیر عامل را موضوع مهمی می دانند.

رییس شورای پدافند غیر عامل استان مازندران با بیان اینکه این طرح سندی راهبردی با چشم انداز بلند مدت است، گفت: بررسی وضعیت استان از نظر آمایش سرزمینی و دفاعی و طرح های توسعه ای، ارزیابی تهدیدات سایبری و تبیین وظایف دستگاه های اجرایی در شرایط بحران از اهداف تدوین و اجرای این طرح است.

حسین زادگان به کارگروه پولی و مالی اشاره کرد و افزود: کلیه دستگاه ها موظف هستند که این سند را پس از تصویب به مرحله اجرا دربیاورند.

وی با بیان اینکه تهدیدات و نحوه های اعمال آن هر روزه در حال تغییر است، تاکید کرد: بنابراین باید تمامی بخش‌ها، آمادگی لازم برای مقابله با مخاطرات را داشته باشند تا مصون سازی استان با اقدامات عملی محقق شود.


کلیات سند جامع پدافند غیرعامل استان مازندران تصویب شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : کلیات سند جامع پدافند غیرعامل استان مازندران تصویب شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir