امروز یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 23:23:13

دوربین خبر

کد مطلب : 30115 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 -ساعت : 06:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شعار نوروز امسال؛ مازندران پاک

جانشین ستاد ساماندهی خدمات سفر مازندران خبر داد:

شعار نوروز امسال؛ مازندران پاک

به گزارش دوربین خبر،

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران؛ گفت: شعار نوروز امسال؛ مازندران پاک است و از مسافران تقاضا داریم که مازندران را برای اقامت شایسته پاکیزه نگه دارند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، مهدی رازجویان با اشاره به این که مازندران استانی پرجاذبه و سرسبز و از مقاصد برتر و هدف بسیاری از گردشگران و مسافران است، عنوان کرد: ستاد تسهیلات سفر، تمهیدات لازم و مورد نیاز را برای میزبانی از میهمانان نوروزی مازندران اندیشیده است.
وی با اعلام این که در نوروز سال 97 شاهد بیش از 15 میلیون نفر شب اقامت در سراسر مازندران بوده ایم، ابراز داشت: با توجه به این که پیش بینی می شود گردشگری داخلی در نوروز امسال پررونق تر باشد و میزبان مسافران بیشتری در مقایسه با سال های پیش باشیم، اقدامات ویژه ای با عنایت به تاکید استاندار در راستای زیباسازی و پاکسازی و آمادگی های لازم در دستور کار ستاد سفر استان قرار گرفته است امیدواریم با تلاش کمیته های ستاد سفر از این فرصت در جهت رونق اقتصادی استان بهره گیری کنیم.
جانشین ستاد ساماندهی خدمات سفر استان با بیان این که برای نظارت بر ارایه مطلوب خدمات سفر، برنامه های لازم نظارتی در نظر گرفته شده است، گفت: 250 نفر در قالب ناظر از دستگاه های نظارتی برای رصد بازار و قیمت ها و کنترل دقیق آن در ایام نوروز 98 به نقش آفرینی می پردازند و قضات کشیک نیز برای رسیدگی به مسایل قضایی در واحدهای قضایی در این ایام مستقر هستند.
رازجویان با اعلام این که شماره های 33356323 در دبيرخانه ستاد آماده دريافت گزارش هاي مردمي است، افزود: همچنین سامانه 09629 پیامک های هموطنان و مسافران را بطور شبانه روزی آماده دریافت می کند.
جانشین ستاد ساماندهی خدمات سفر استان، با اشاره به این که ستاد سفر شامل 12 کارگروه زیربنایی است که هریک براساس شرح وظایف خود ایفای نقش می کنند، گفت: 89 پایگاه اورژانس و پیش بیمارستانی و 33 پایگاه ثابت هلال احمر برای امداد رسانی تدارک دیده شد.
بالغ بر 1 میلیون و 300 واحد؛ ظرفیت رسمی اقامت و اسکان می باشد، گفت: ادراه کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی نیز مسایل ترافیکی را رصد و با همکاری هم برای تسهیل ایاب و ذهاب گردشگران در این ایام برطرف می کند.


شعار نوروز امسال؛ مازندران پاکلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : شعار نوروز امسال؛ مازندران پاک

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir