امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:27:21

دوربین خبر

کد مطلب : 30126 -تاریخ انتشار : جمعه 24 اسفند 1397 -ساعت : 16:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حال و هوای زیارت اولی ها به مناطق عملیاتی دیدنی است

حسینیان جانشین فرمانده سپاه جویبار:

حال و هوای زیارت اولی ها به مناطق عملیاتی دیدنی است

به گزارش دوربین خبر،

سید جواد حسینیان جانشین فرمانده سپاه جویبار؛گفت:امسال ۸ کاروان از شهرستان شهید پرور جویبار به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

او در ادامه افزود: کاروان اول در تاریخ ۱۸ اسفند ماه در قالب ۲ کاروان اعزام شدند؛ دومین برنامه اردویی راهیان نور شهرستان ۲۶ اسفند در قالب ۳ کاروان و دوم فروردین ماه نیز آخرین کاروان از شهرستان جویبار به مناطق عملیاتی اعزام خواهد شد.
وی در تشریح برنامه های سپاه شهرستان اظهار داشت:طی چند روز اخیر بسیجیان اعزامی ما از فکه، طلائیه، اروند کنار و بسیاری از مناطقی که شهدای عزیز استان مازندران آنجا قدم نهادند، بازدید کرده و این نشان دهنده آن است که هنوز مردم ما به شهدا و آثار به جامانده از آنان اعتماد و اعتقاد دارند.
جوانان و راهیان برزگواری که برای اولین بار حضور پیدا کردند از حال و هوای خاص خود صحبت کرده و امیدواریم هر ساله شاهد حضور پر شور جوانان در این مناطق باشیم تا بتوانیم تجدید پیمانی با شهدای عزیز و تجدید پیمانی با رهبر انقلاب اسلامی خود داشته تا این راه سرخ تداوم داشته باشد.
براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث گام دوم انقلاب که یکی از آن توجه به جوانان است باید در این مسیر و راهیان نور شاهد حضور پر شور و انقلابی جوانان و نوجوانان بوده که نشان از این بوده که گوش به فرمان رهبر حضور گسترده ای خواهند داشت.
مردم ما به انقلاب اسلامی و ولایت رهبری پایبند بوده و امروز شاهد این هستیم که جوانان ما سر چیمان خود با شهدا، ولایت، انقلاب و دستاوردهای انقلاب ایستاده و با توجه به همه هجمه هایی که طی چند سال اخیر وارد شده شاهد این بودیم که مردم ما روز به روز پر شور تر و با بصیرت تر در این مسیر قدم گذاشته و نمونه آن حضور پر رنگ مردم در ۲۲ بهمن امسال بود.


حال و هوای زیارت اولی ها به مناطق عملیاتی دیدنی استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حال و هوای زیارت اولی ها به مناطق عملیاتی دیدنی است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir