امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 13:25:19

دوربین خبر

کد مطلب : 30143 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 اسفند 1397 -ساعت : 08:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمهیدات لازم برای امداد رسانی به سیل زدگان گرفته شده است

استاندار مازندران؛

تمهیدات لازم برای امداد رسانی به سیل زدگان گرفته شده است

به گزارش دوربین خبر،

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، استاندار مازندران با اشاره به اینکه آب وارد خانه‌های روستاییان سیمرغ شده و 6 روستای سیمرغ تخلیه شده است اظهار داشت: جلسه مدیریت بحران مازندران با حضور تمام مدیران کل در شهرستان سیمرغ برای رفع سریع مشکلات تشکیل شده است.
حسین زادگان افزود: در خصوص امدادرسانی به مردم سیمرغ که سطح آب در برخی مناطق این شهرستان به یک و نیم متر رسیده است گفت: تأمین نان، کنسرو و آب معدنی، بیل مکانیکی، لودر، قایق و جت‌اسکی از شهرستان‌های اطراف تمهیدات لازم در نظر گرفته شد.
استاندار مازندران با اعلام اینکه 85 درصد برق شهرستان سیمرغ اکنون وصل شده است و بزودی تمام شهر در مدار قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: گاز شهرستان سیمرغ وصل است و مشکلی در مباحث گرمایشی این شهرستان وجود ندارد.
حسین‌زادگان با بیان اینکه سرعت باد شب گذشته در ایستگاه دشت‌ناز ساری تا 100 کیلومتر بر ساعت ثبت شد، ابراز کرد: در بندر امیرآباد 130 میلی‌متر بارندگی و در آلاشت 70 سانتی‌متر برف داشتیم.
استاندار مازندران با تصریح به احتمال طغیان رودخانه‌های شهرهای شرقی استان نظیر نکا، اضافه کرد: مدیریت حوادث در این شهرستان با دقت نظر کامل و آماده‌باش 24ساعته مراقبت کرده تا جلوی طغیان احتمالی رودخانه‌ها به درون شهر و منازل ساکنان را بگیرند.
وی یادآور شد: شهروندان دقت کنند زیر پایه‌ پل‌ها سُست شده و هر لحظه امکان فرو ریختن دارد بنابراین تا حد امکان از سفر به ارتفاعات پرهیز شود.


@mazandaran_iribnewsلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تمهیدات لازم برای امداد رسانی به سیل زدگان گرفته شده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir