امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:51:34

دوربین خبر

کد مطلب : 30168 -تاریخ انتشار : شنبه 10 فروردین 1398 -ساعت : 15:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محدودیتهای ترافیکی جاده های مازندران از فردا

محدودیتهای ترافیکی جاده های مازندران از فردا

به گزارش دوربین خبر،

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیتهای ترافیکی تعطیلات هفته پایانی نوروز در جاده های استان خبر داد .
سرهنگ قدمی با بیان اینکه هم اکنون ترافیک جاده های مواصلاتی مازندران عادی و روان است , افزود : تردد انواع تريلر ، كاميون و كاميونت کماکان در محور كرج – چالوس و بالعكس ممنوع است .
وی گفت : تردد انواع وسايل نقليه در محور کرج – چالوس از ساعت 12 روز یکشنبه 11 فروردین 98 تا 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز مذکور الی 2 بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد یکطرفه می شود.
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تريلر در محور هراز همچنان ممنوع است , افزود : تردد انواع كاميون و كاميونت از ساعت 12 روز یکشنبه 11 فروردین تا 22 روز شنبه تاریخ 17 فروردین از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ قدمی با بیان اینکه با توجه به گزارشی هواشناسی و ورود جو بارشی به استان از روز یکشنبه از همشهریان و مسافران نوروزی خواست از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند.
وی افزود: در صورت ضرورت با توجه به برودت هوا و بارش باران به ویژه در مناطق کوهستانی، رنجیر چرخ و وسایل ایمنی همراه داشته باشند و از سلامت خودرو مطمئن شوند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : محدودیتهای ترافیکی جاده های مازندران از فردا

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir