امروز یکشنبه 04 آبان 1399 ساعت 19:34:09

دوربین خبر

کد مطلب : 30202 -تاریخ انتشار : یکشنبه 18 فروردین 1398 -ساعت : 08:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
عملیات عمرانی امدادی سپاه در سوادکوه ادامه دارد

فرمانده سپاه سوادکوه:

عملیات عمرانی امدادی سپاه در سوادکوه ادامه دارد

به گزارش دوربین خبر،سرهنگ سید موسی حسین نژاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به سیل دوروز گذشته سوادکوه و اقدامات امدادی سپاه گفت: از ساعت 3 بعدازظهر روز 12 فروردین شاهد حجم زیادی از آب در مناطق بالا دست سوادکوه بودیم که در نهایت خسارت زیادی را به دو شهر پل سفید و زیراب وارد کرد.

فرمانده سپاه شهرستان سوادکوده با بیان این مطلب که سیل 15 الی 16 خانه حاشیه کنار رودخانه را در شهر زیراب تهدید می کند، ادامه داد: باتوجه به بازدید میدانی سیل به  13 خانه بصورت جدی خسارت وارد کرده است.

سرهنگ حسین نژاد از هماهنگی انجام شده بین سپاه کربلا و بسیج سازندگی استان با لشکر 25 کربلا سخن گفت و افزود: یک لودر بهمراه یک کمرشکن از لشکر 25 کربلا و نیز از اداره راه آهن و شرکت البرزمرکزی در مجموع دو بلودوزر در اختیار سپاه قرار گرفت و هم اکنون در منطقه 17 شهریور در حال انجام کارهای عمرانی هستیم.

وی با بیان اینکه در منطقه خدمات زیراب پلی که محل رفت و آمد مردم بود بسته شد، خاطر نشان کرد: اگر این پل پاکسازی و تعمیر نشود خسارت ببار می آورد.

فرمانده سپاه سوادکوه از رانش جاده در منطقه 17 شهریور هم خبر داد و بیان کرد:در این منطقه جاده ای نیست. آب رودخانه ها به دیوار خانه های مردم رسیده و آنها را از بین برد .

او با اشاره به اینکه دبی آب کم شده از تلاش 24 ساعته گروه های جهادی، گردان بیت المقدس و گردان امام حسین(ع) برای امدادرسانی و در کار عمرانی در مناطق سیل زده که هم اکنون مشغول به کار هستند، قدردانی کرد و یادآور شد: سیل دیوار بتنی سپاه سوادکوه را هم شکست و آب به محوطه داخل سپاه رسید که با کمک همکاران آب تخلیه شد و الحمدالله خسارت زیادی در پی نداشت.


عملیات عمرانی امدادی سپاه در سوادکوه ادامه داردلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : عملیات عمرانی امدادی سپاه در سوادکوه ادامه دارد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir