امروز جمعه 09 آبان 1399 ساعت 07:38:08

دوربین خبر

کد مطلب : 30210 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1398 -ساعت : 09:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آب شرب مازندران با کیفیت است

پاسخ به شایعه:

آب شرب مازندران با کیفیت است

به گزارش دوربین خبر،در اطلاعیه ای روابط عمومی آب و فاضلاب شهری توضیح داد:

پاسخ به یک شایعه

 با توجه به درج مطالبی با موضوع "عدم کیفیت آب شرب و لزوم جوشاندن آن قبل از استفاده و ورود اجسام و لاشه های حیوانات در آب " در برخی از گروه ها و فضاهای مجازی به استحضار می رساند:

 با توجه به اینکه کیفیت آب شرب با سلامت افراد جامعه ارتباطی مستقیم دارد، دستگاه های ناظر همچون دانشگاه علوم پزشکی، کیفیت آب تولیدی را به صورت روزانه تحت نظارت خود دارند. از سویی دیگر آب شربی که وارد شبکه های خط انتقال و توزیع می شود به طور مداوم از طریق کارشناسان آزمایشگاه های آب وفاضلاب مورد ارزیابی قرار می گیرد تا آبی که به دست هم استانی های عزیز می رسد از کیفیت و سلامت مطلوب برخوردار باشد.

قابل ذکر است تاسیسات و واحدهای تصفیه خانه های آب، برای افزایش کیفیت آب  مطابق استاندارد تعبیه می شوند ، بنابراین هم استانی های عزیز به شایعات اخیر در خصوص عدم کیفیت آب توجه نکنند و با خیالی آسوده آب را مصرف نمایند زیرا آب مصرفی مشترکین این استان سالم است .

از سویی دیگر کیفیت آب شرب، خط قرمز وزارت نیرو و شرکتهای آب و فاضلاب است تا زمانی که کارشناسان مراکز بهداشت و شرکت آب وفاضلاب از سلامت آن اطمینان نداشته باشند آن را در شبکه های آبرسانی جاری نخواهند کرد.

چنانچه مشترک با مشکل کیفیت آب مواجه است می تواند ضمن تماس با سامانه مرکز ارتباط مردمی 122 و یا شماره 33214680-33219115  دفتر روابط عمومی آبفاشهری استان و اعلام آدرس کامل و دقیق، کارشناسان آب و فاضلاب به محل اعزام و نسبت به بررسی مورد اعلام شده، اقدام می نمایند.

قابل ذکر است در این مدت نیز مشکلی در خصوص کیفیت آب شرب گزارش نشد.

 روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب  وفاضلاب شهری مازندران


آب شرب مازندران با کیفیت استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آب شرب مازندران با کیفیت است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir