امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:31:39

دوربین خبر

کد مطلب : 30211 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1398 -ساعت : 09:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با افت فشار آب در برخی مناطق ساری مواجهیم/صرفه جویی تا کاهش کدورت آب

در پی افزایش میزان کدورت آب سد شهید رجایی شهرستان ساری:

با افت فشار آب در برخی مناطق ساری مواجهیم/صرفه جویی تا کاهش کدورت آب

به گزارش دوربین خبر،

برخی از نقاط این شهر با افت فشار و یا قطع آب مواجه هستند

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، بهزاد برارزاده با اعلام خبر افزود: در پی بارندگی و سیل اخیر و برحسب اعلام شرکت آب منطقه ای مازندران ، به دنبال افزایش میزان کدورت آب سد، تصفیه خانه آب سلیم بهرام از مدار خارج شد.

وی افزود: از مجموع 500 لیتر در ثانیه آب استحصالی این سد برای مشترکین شهر ساری، درحال حاضر 100 لیتر در ثانیه تولید و توزیع می شود.

 برارزاده، از شکستگی خط اصلی 400 میلی متری انتقال آب واقع در خیابان ملل 5 نیز خبر داد و گفت: کارکنان اتفاقات تلاش دارند این شکستگی را ترمیم نمایند.

مدیر امور آبفاشهری ساری ادامه داد: هم اکنون مشترکین در مناطق بلوار امام رضا(ع) امام رضای جنوبی، طالقانی اول و دوم، حقانی، ابوالفضل، پشت ریل  منطقه بلوار امام رضا(ع)،  هولای جنوبی، 20 متری اول و دوم، خیابان صبا، کوی لسانی از ملل یک تا 25  با  افت فشار و یا قطع آب مواجه هستند.

برارزده با بیان اینکه یک تانکر سیار آبرسانی 10 هزار لیتری و 4 تانکر 2500 لیتری آماده تامین آب مورد نیاز مشترکین این نقاط هستند، تصریح کرد: تاکنون گزارشی از افت و یا قطع آب در سایر نقاط این شهر دریافت نشد.

وی ادامه داد: همشهریان عزیزی که نیاز به آب شرب دارند با  سامانه ارتباط مردمی 122 تماس گرفته تا از طریق تانکرهای سیار، آبرسانی انجام شود.

برارزاده با تاکید بر اینکه کیفیت آب شرب خط قرمز شرکت محسوب می شود اظهار داشت: به محض رسیدن کدورت آب به استاندارد مورد نظر، تصفیه خانه وارد مدار و مشکل افت و یا قطع آب شرب نیز برطرف می شود.

مدیر امور آبفاشهری ساری ضمن قدردانی از همراهی و بردباری ساکنان محترم این شهر، از مشترکین خواست با صرفه جویی و اجتناب از مصارف غیر ضروری و مدیریت مصرف از قطع احتمالی آب پیشگیری و امکان برخورداری سایر همشهریان از این نعمت را فراهم آورند.


با افت فشار آب در برخی مناطق ساری مواجهیم/صرفه جویی تا کاهش کدورت آبلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : با افت فشار آب در برخی مناطق ساری مواجهیم/صرفه جویی تا کاهش کدورت آب

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir