امروز چهار شنبه 02 مهر 1399 ساعت 12:24:43

دوربین خبر

کد مطلب : 30221 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1398 -ساعت : 10:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اردیبهشت مقاومت سیمرغی می شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران:

اردیبهشت مقاومت سیمرغی می شود

به گزارش دوربین خبر،

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: مراسم گرامی‌داشت «اردیبهشت مقاومت» که امسال سومین سال برگزاری آن را در استان خواهیم داشت، در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود.

 سردار «عبدالله ملکی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران اظهار داشت: گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم استان مازندران که در سالروز حماسه خان‌طومان هر ساله تحت عنوان «اردیبهشت مقاومت» برگزار می‌شود و امسال با حضور42 گروه جهادی از  نقاط مختلف استان مازندران که مزین به نام شهدای مدافع حرم هستند دوازدهم اردیبهشت ماه در شهرستان «سیمرغ» برگزار می‌‌شود.
وی افزود: قرار بود این مراسم طی هماهنگی‌های استانی که صورت پذیرفته بود در 12 اردیبهشت ماه در شهرستان هزارسنگر آمل برگزار شود ولی با توجه به حادثه سیل اخیر متولیان برگزاری مراسم تصمیم گرفتند این مراسم را با رویکرد جدید در شهرستان سیمرغ برگزار کنند.
ملکی بیان کرد: مراسم «اردیبهشت مقاومت» در سال 97 با تشخیص شورای فرهنگ عمومی استان در تقویم فرهنگی استان مازندران جهت گرامی‌داشت حماسه عاشورایی فرزندان خطه مبارک و سبز و سرخ مازندران، قرار گرفته است.
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران ادامه داد: با توجه به سیل اخیر لازم است روح حماسی شهدای مدافع حرم استان مازندران به همراه گروه‌های جهادی به کمک سیل‌زدگان و آسیب دیدگان این حادثه ناگوار بشتابند تا پرچم مقاومت و ایثار همیشه تاریخ در این سرزمین شهیدپرور در اهتزاز بماند.
وی افزود: به حول و قوه الهی سپاه و بسیج و همه ادارات و سازمان‌ها و نیروهای مردمی برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم در شهرستان سیمرغ وارد عرصه خواهند شد و شکر خدا وفاق خوبی بین نیروهای لشکری و کشوری وجود دارد.
ملکی در پایان گفت: تاکنون چندین جلسه قبل از سال برگزار شد که با آمدن سیل دستورالعمل‌های جدیدی برای برگزاری برنامه که مطابقت با نیازمندی‌های سیل‌زدگان در حال تهیه است.
انتهای پیام/لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : اردیبهشت مقاومت سیمرغی می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir