امروز پنج شنبه 06 تیر 1398 ساعت 12:29:33

دوربین خبر

کد مطلب : 30224 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 فروردین 1398 -ساعت : 16:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجلیل از جانبازان وظیفه مدیران در پاسداشت ایثارگری و فداکاری آنان است

نماینده ولی فقیه در مازندران:

تجلیل از جانبازان وظیفه مدیران در پاسداشت ایثارگری و فداکاری آنان است

به گزارش دوربین خبر،به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندرا،آیت اله نوراله طبرسی نماینده ولی فقیه، عضو خبرگان رهبری و امام جمعه ساری به اتفاق هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و زیبافر رییس بنیاد ساری به مناسبت ولادت باسعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز و به منظور تعظیم و تکریم به مقام والای جانبازان عصر روز سه شنبه بیستم فروردین ماه در شهرستان ساری از بانوی جانباز 70درصد حاجیه خانم «زهره قایخلو»، آزاده جانباز 70 درصد «حاج حسن مستشرق» برادر شهید حجت ا... مستشرق و جانباز سرافراز 70 درصد «احمد خداشناس» دیدار و عیادت کرده و به پاس قدرشناسی از این سه اسوه صبر و مقاومت تجلیل به عمل آورد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه جانبازان شهیدان زنده و سند حقانیت نظام هستند، گفت: یکی از بزرگترین مقام معنوی و سیر و سلوک جانبازان این است که با صبر و مقاومت خویش، راضی به رضای حق تعالی هستند.
آیت اله طبرسی افزود: جانبازان در راه هدف و آرمان خویش مثل کوه استوار، محکم و ثابت قدم ماندند و به جانبازی خود افتخار می کنند لذا دیدار با این عزیزان و شنیدن صحبت‌های آنان یک درس، پند و اندرز و سرمشق برای همه ما محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز نباید شهدا و جانبازان را فراموش کنیم چرا که فداکاری و حماسه ای که آنان خلق کردند همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی تصریح کرد: ما باید رشادت ها و مجاهدت شهیدان گرانقدر و ایثارگران را ارج نهاده و پاس بداریم و امانت دار خون شهدا و از خود گذشتگی جانبازان و آزادگان باشیم و این سرمایه گرانسنگ را به آیندگان بسپاریم.  
آیت اله طبرسی گفت: این توفیقی بزرگ است که به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران می رویم تا دین خود را نسبت به این عزیزان ادا کنیم.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در حاشیه این سه دیدار گفت: این دیدارها در راستای تجلیل و تقدیر و قدردانی از علمداران حماسه همزمان با بزرگداشت روز جانباز صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: به همین منظور ائمه جمعه شهرهای مازندران با هماهنگی بنیادهای تابعه ضمن دیدار از جانبازان عزیز مسائل آنان را بررسی خواهند کرد.
مظلومی از همه مدیران دستگاهها خواست تا در روز جانباز از جانبازان گرانقدر که مردانه و شجاعانه برای سربلندی کشور خود افتخار آفریدند دیدار و از آنان تجلیل کنند.   


تجلیل از جانبازان وظیفه مدیران در پاسداشت ایثارگری و فداکاری آنان استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تجلیل از جانبازان وظیفه مدیران در پاسداشت ایثارگری و فداکاری آنان است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir