امروز پنج شنبه 08 آبان 1399 ساعت 10:43:11

دوربین خبر

کد مطلب : 30225 -تاریخ انتشار : جمعه 23 فروردین 1398 -ساعت : 17:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بیانیه بسیج اساتید مازندران در محکومیت حرکت نابخردانه ترامپ در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بیانیه بسیج اساتید مازندران در محکومیت حرکت نابخردانه ترامپ در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش دوربین خبر،
بیانیه کانون بسیج اساتید مازندران درخصوص ادعای کذب و غیرقانونی ترامپ که سپاه مقدس پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تروریسم خواند.
بسم الله القاصم الجبارین
امام خمینی "ره" :آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
چهل سال از خباثت سردمداران تروریسم دولتی آمریکا میگذره که آنان‌ هر آنچه که توانسته اند نسبت به ایران عزیز ما از جنگ نظامی، ترور و تحریم  انجام داده اند.
اما روز به روز بقدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده شده است و آمریکا در تمام صحنه ها وقیحانه شکست خورده است، هژمونی و دکتری ظالمانه آمریکا رو به افول است و این دست و پا زدن، حال مرده ای دارد که نفس های آخرش را می‌کشد. سپاه با عظمت حافظ ارزش های انسانی و الهی در ایران و جهان است و در قلب های انسان های آزاده دنیا جادارد و این انگ های مکارانه و ناعادلانه و غیر انسانی هیچ تأثیر به آن نخواهد گذاشت پشتوانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هشتاد میلیون ملت جان برکف و میلیون ها بسیجی و جبهه مقاومت در دنیاست که بر علیه تروریسم های حامی آمریکا می‌جنگند. بدون شک این اقدام آمریکا به دليل شکست عمال تروریست آنها در منطقه به دست غیور مردان سپاه اسلام می باشد.
ما اساتید بسیجی ضمن محکوم کردن ادعای واهی و نابخردانه آقای ترامپ که نماد همه تروریست های عالم است اعلام می نمایم که جان برکف آماده ایم هرگونه تحرک مذبوحانه آمریکا تروریست های حامی آنها را برعلیه غیور مردان و دلاور مردان صحنه عظمت شکوه کشور با قدرت پاسخ داده و باعنایت الهی و تحت لواء رهبری فرماندهی محترم کل قوا امام خامنه ای بزودی اسرائیل غاصب را ازصحنه محو و منطقه خاورمیانه را گورستان اجساد پلید می نماییم.
نصر من الله وفتح.......
کانون بسیج اساتید نیشابور
‏???????? کانال استاد نيوز????????????
‏???? https://sapp.ir/ostad_news


بیانیه بسیج اساتید مازندران در محکومیت حرکت نابخردانه ترامپ در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : بیانیه بسیج اساتید مازندران در محکومیت حرکت نابخردانه ترامپ در تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir