امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 ساعت 22:00:27

دوربین خبر

کد مطلب : 30241 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 فروردین 1398 -ساعت : 07:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیکر مادر شهیدان ابراهیمی تشییع شد

پیکر مادر شهیدان ابراهیمی تشییع شد

به گزارش دوربین خبر،به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه که به متظور شرکت در مراسم تشییع جنازه حاجیه خانم صفیه جلالی رودسر مادر مکرمه شهیدان والامقام علیرضا ، محمدرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی به شهرستان تنکابن رفته بود ضمن شرکت در مراسم تشییع جنازه این مادر فداکار طی گفتگویی با بیان اینکه مادران شهدا مصداق بارز صبر و  وفاداری هستند گفت:بعضی از مادران بزرگوار شهدا با وجود آنکه چند فرزند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند اما با اراده و عزمی استوار همچنان به ارزش های اسلامی، اعتقادات دینی و  نظام  پایبند هستند.
مظلومی بردباری و شکیبایی مادران شهدا را نشأت گرفته از صبر زینبی دانست و عنوان کرد: مادران عزیز شهدا سهم بسزایی در تشویق فرزندان شان به جبهه های نبرد حق علیه باطل داشته اند و نقش این اسوه های ایثار در دوران ذفاع مقدس بی نظیر بوده است.
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران افزود: مادران معزز شهدا عزیزترین  فرزندان و دلبند خود را فدای میهن کردند و از شهادت سرو قامتان خود احساس رضایت و سربلندی می کنند.
مظلومی تصریح کرد این چنین مادران قابل تعظیم  و سپاسگزاری هستند.
مدیر کل بنیاد مازندران با بیان اینکه نام بلند مادران شهدا در تاریخ جاودانه خواهد ماند اظهارداشت: صبوری و شکیبایی مادران عزیز شهدا  بعنوان زیباترین واژه در تاریخ ثبت خواهد شد.
گفتنی است در مراسم تشییع جنازه مادر شهیدان گراتقدر رودسر ابراهیمی ، پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت درگذشت این مادر عزیز قرائت شد.


پیکر مادر شهیدان ابراهیمی تشییع شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پیکر مادر شهیدان ابراهیمی تشییع شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir