امروز سه شنبه 06 خرداد 1399 ساعت 17:15:36

دوربین خبر

کد مطلب : 30250 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اردیبهشت 1398 -ساعت : 19:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خسارت 30 هزار میلیارد تومانی سیل اخیر در کشور / تصمیم نهاد ریاست جمهوری برای بازدید میدانی از خسارات ناشی از سیل

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد:

خسارت 30 هزار میلیارد تومانی سیل اخیر در کشور / تصمیم نهاد ریاست جمهوری برای بازدید میدانی از خسارات ناشی از سیل

به گزارش دوربین خبر،شیرکوند در سوادکوه گفت:با نظر مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی به سیلزدگان کمک می شود.

به گزارش دوربین خبر،

سعید شیرکوند، معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور بهمراه مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رضیان، نماینده مردم قائم شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، احمدی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری، و مسئولان استانی و شهرستانی صبح امروز از مناطق سیل زده شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی بازدید به عمل آورد.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده و خسارت دیده سوادکوه در گفتگو با خبرنگاران گفت: دستگاه‌های اجرایی گزارش‌هایی از برآورد خسارت های سیل ارسال کردند که در ستاد ریاست جمهوری تصمیم گرفته شد علاوه بر این گزارش‌ها به صورت میدانی نیز خسارت‌ ها بررسی شود.

سعید شیرکوند افزود: پس از برآورد‌های نهایی از میزان خسارت ها، برای جبران خسارت‌های سیل تا آنجایی که ممکن است بخشی از مبالغ از بودجه حوادث غیر مترقبه امسال و بخشی نیز از صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد.

معاون هماهنگی ونظارت اقتصادی وزیربنایی معاون اول رئیس جمهور گفت: برآورد اولیه خسارت سیل در کشور به جز استان خوزستان و استان‌های شرقی که گزارش نهایی در این استان‌ها هنوز به طور دقیق اعلام نشده حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان است.

سعید شیرکوند گفت: سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات به خسارت دیدگان و بازسازی زیرساختهای تخریب شده بخشی از مبلغ را از بودجه امسال و بودجه حوادث غیر مترقبه تامین می کند و با نظر مساعدی که مقام معظم رهبری داشتند تا آنجایی که امکانش هست از صندوق توسعه ملی هم استفاده خواهد شد.

گفتنی است، هم اکنون جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مازندران با حضور معاون هماهنگی ونظارت اقتصادی وزیربنایی معاون اول رئیس جمهور در استانداری مازندران در حال برگزاری است که اخبار تکمیلی در این راستا متعاقبا ارسال می شود.


خسارت 30 هزار میلیارد تومانی سیل اخیر در کشور / تصمیم نهاد ریاست جمهوری برای بازدید میدانی از خسارات ناشی از سیللینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : خسارت 30 هزار میلیارد تومانی سیل اخیر در کشور / تصمیم نهاد ریاست جمهوری برای بازدید میدانی از خسارات ناشی از سیل

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir