امروز جمعه 16 خرداد 1399 ساعت 22:19:21

دوربین خبر

کد مطلب : 30254 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1398 -ساعت : 09:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استفاده از یک زن برای تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد تبلیغاتی بابل واکنش مقامات شهری را به دنبال داشت

تبلیغاتی که دادستان بابل چرایی و ریشه هایش را بررسی می کند

استفاده از یک زن برای تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد تبلیغاتی بابل واکنش مقامات شهری را به دنبال داشت

به گزارش دوربین خبر،بیانیه دفتر امام جمعه بابل در خصوص حرکت ضد اخلاقی صورت گرفته در کنار یکی از بیلبوردهای تبلیغاتی صادر شد...

به گزارش دوربین خبر،

بعدازظهر روز ۳۱ فروردین ۹۸ خبری شوکه کننده و تلخ از حرکت ضداخلاقی مبنی خودنمایی یک زن در کنار بیلبورد تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شد و بینندگان را با تعجب مواجه کرد . این سبک تبلیغ و حرکت صورت گرفته در نوع خود بی سابقه بوده و احتمالا انجام دهندگان این امر در صدد محک زدن افکار جامعه برای جا انداختن این سبک تبلیغی جدید با استفاده ابرازی از یک زن بعنوان عنصری برای خودنمایی و جلب توجه بیشتر بودند .

 تنها چند دقیقه پس از انتشار این خبر در فضای مجازی و اطلاع یافتن امام جمعه بابل از این عمل ضد اخلاقی و غیر شرعی ، طی تماس با مسوولان امر ، تذکرات لازم در خصوص برخورد فوری با حرکت صورت گرفته بر روی بیلبورد تبلیغاتی را داده و خواهان برخورد جدی و قاطع با عوامل دخیل در این اتفاق شد و مسوولان امر نیز سریعا اقدام به جمع آوری و تشکیل پرونده برای روشن شدن مقصران این اتفاق نمودند .

 جریحه دار شدن احساسات مردم و مشوش نمودن افکار عمومی در شهر انقلابی دارالمومنین بابل که بیشترین شهدا را با تعداد ۱۷۴۷ شهید نثار انقلاب نموده و ملقب به پایتخت شهیدان شمالی است دردناک بوده و خواست عمومی خانواده شهیدان ، ایثارگران و عموم مردم از نهادهای قانونی ناظر بر این امر اعم از شهرداری ، اداره ارشاد ، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی این است که با برخورد قاطع با عوامل این حادثه بی‌شرمانه و غیر اخلاقی ، زمینه را جهت اعمال قانون مرتکبان فراهم ساخته تا در آینده کسی جرات نکند با انجام حرکتی مشابه با آبرو و اسم شهرستان بابل بازی کند .

" دفتر امام جمعه بابل "
یکشنبه ؛ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸


استفاده از یک زن برای تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد تبلیغاتی بابل واکنش مقامات شهری را به دنبال داشتلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : استفاده از یک زن برای تبلیغات آرایشگاه زنانه در بیلبورد تبلیغاتی بابل واکنش مقامات شهری را به دنبال داشت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir