امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 12:24:37

دوربین خبر

کد مطلب : 30300 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 450 گروه جهادی بسیجی در سیل اخیر فعالیت کردند/محرومیت زدایی با تشکیل قرارگاه سازندگی تداوم خواهد یافت

رئیس بسیج سازندگی مازندران در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

450 گروه جهادی بسیجی در سیل اخیر فعالیت کردند/محرومیت زدایی با تشکیل قرارگاه سازندگی تداوم خواهد یافت

به گزارش دوربین خبر،سرهنگ پاسدار شریعتی رئیس بسیج سازندگی مازندران با اشاره به شکل گیری بسیج سازندگی گفت:18 سال از فعالیت بسیج سازندگی گذشته است و امروز شاهد رشد و شکوفایی این نهاد انقلابی هستیم .
وی با بیان اینکه بسیج سازندگی از توان نیروهای جوان کشور با ساماندهی جوانان و نیروهای کار حمایت خواهد کرد افزود:هزار گروه جهادی جوان در مازندران تشکیل شد.
وی تصریح کرد:450 گروه جهادی در سیل اخیر فعالیت کردند و شاهد حضور عناصر جهادی در کنار مردم بوده ایم.
او با اشاره به اینکه دستگاه های مهندسی بسیج سازندگی در سیل اخیر با ورود مردم بکارگیری شد گفت:رانش های فراوان و سیل وسیع از عهده دستگاه های دولتی خارج بوده و بسیج و گروه های جهادی در این زمینه برای حمایت ورود کردند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران همچنین خاطرنشان کرد:امسال 40 هزار طرح ساخت مسکن آغاز شده است.
سرهنگ شریعتی همچنین افزود:از اقدامات سال 98 به سرانجام رساندن طرح های محرومیت زدایی مسکن،ایجاد کارگاه های خوداشتغالی و عمرانی است .
به گفته رئیس بسیج سازندگی مازندران،احداث منبع ذخیره آب و پروژه های کوچک آبرسانی نیز بخش دیگری از فعالیت هایی است که انجام شده است .
او همچنین با اشاره به راه اندازی کارگروهی ویژه در پشتیبانی از فعالیت های بسیج سازندگی در مازندران افزود:پایان تیر ماه موضوعات تعهد شده در مناطق سیلزده پایان می یابد.
شریعتی افزود:450گروه جهادی در قالب گروه های 15 نفره در مناطق سیلزده فعال بودند.

شریعتی رئیس بسیج سازندگی مازندران به اقدامات انجام شده بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی هم اشاره کرد و گفت:برپایی بیش از هزار کارگاه آموزشی را تعهد کرده ایم .
رئیس بسیج سازندگی مازندران افزود:سازمان بسیج سازندگی سازمانی حمایتی است و هر دستگاه اجرایی در صورت نیاز آمادگی برای کمک از سوی بسیج سازندگی وجود دارد.
وی افزود:در 9 شهرستان آسیب پذیر و کمتر برخوردار رفاهی با منابع قرارگاه محرومیت زدایی در جهت بهسازی و عمران آبادانی سپاه در نکا،ساری،قائمشهر،بابل ،آمل،نور و فریدونکنار نیاز به حمایت های اجتماعی و اقتصادی دارند و با همیاری شهرداری ها محرومیت زدایی تا پایان خرداد دنبال می شود.
به گفته سرهنگ شریعتی 6 میلیارد تومان اعتبار هم  در قرارگاه محرومیت زدایی جذب شد.
رئیس بسیج سازندگی خاطرنشان کرد:پارسال مجمع خیرین محرومیت زدایی مازندران 8 میلیارد تومان در حوزه مسکن در پروژه های محرومیت زدایی استفاده کردند.
شریعتی افزود:نهضت خدمت. رسانی از مردم برای مردم اگر راه اندازی شود می توان محرومیت زدایی را تا چندین برابر افزایش داد و به دنبال توسعه این مدل از کار هستیم.


 450 گروه جهادی بسیجی در سیل اخیر فعالیت کردند/محرومیت زدایی با تشکیل قرارگاه سازندگی تداوم خواهد یافتلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 450 گروه جهادی بسیجی در سیل اخیر فعالیت کردند/محرومیت زدایی با تشکیل قرارگاه سازندگی تداوم خواهد یافت

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir