امروز یکشنبه 30 شهریور 1399 ساعت 23:12:18

دوربین خبر

کد مطلب : 30317 -تاریخ انتشار : شنبه 21 اردیبهشت 1398 -ساعت : 00:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجریان انتخابات وارد جریانات انتخاباتی نشوند

استاندار مازندران:

مجریان انتخابات وارد جریانات انتخاباتی نشوند

به گزارش دوربین خبراستاندار_مازندران در اولین جلسه ستاد انتخابات استان گفت: همه باید در انتخابات به قانون عمل کنند و  در مسیر همدلی، امید و وفاق گام برداریم

 احمد حسین زادگان بی طرفی، اشراف اطلاعات اخبار شهرستان ها، امنیت، دفاع از حق انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان و رعایت مر قانون را از وظایف دست اندرکاران انتخابات دانست و افزود: مهمترین وظیفه وزارت کشور برگزاری درست و قانونمند انتخابات است.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد:همه باید به دنبال ایجاد و تقویت فضای همدلی و امید و وفاق در جامعه و در میان گروه های سیاسی و احزاب باشیم و در یک مسیر و هدف گام برداریم.

حسین زادگان تصریح کرد: شعارهای بی پایه و غیرواقع بینانه نامزدهای انتخابات، رصد و تذکر داده شودو  باید در مقابل قانون گریزی بایستیم و با برخورد قانونی با متخلفین؛ انتخاباتی متفاوت با انتخابات های دیگر برگزار نماییم.

استاندار مازندران همچنین تاکید کرد:بازرسان ویژه انتخابات تعیین شوند و با بازرسی های مستمر و شناسایی تخلف ها، در برگزاری انتخابات سالم کمک کنند.

او  وظیفه مجریان انتخابات. را اخذ آرا و برگزاری قانونی انتخابات عنوان کرد وگفت: مجریان انتخابات نباید به هیچ وجه در جریان سازی های انتخاباتی وارد شوند.


مجریان انتخابات وارد جریانات انتخاباتی نشوند

مجریان انتخابات وارد جریانات انتخاباتی نشوندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مجریان انتخابات وارد جریانات انتخاباتی نشوند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir