امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 08:23:25

دوربین خبر

کد مطلب : 30326 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 -ساعت : 08:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو مستند شهدا مازندران ماه مبارک رمضان روی آنتن سیما می رود

معاون فرهنگی بنیاد شهید مازندران:

دو مستند شهدا مازندران ماه مبارک رمضان روی آنتن سیما می رود

به گزارش دوربین خبر،معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه طی گفتگویی برنامه های این حوزه در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
نصرا... نصر الهی معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و ضرورت بهره مندی از فیوضات معنوی این ماه با عظمت، با اشاره به پخش ویژه برنامه به وقت سحر در ماه مبارک رمضان گفت: این برنامه با مشارکت صدا و سیمای مازندران به مدت 30 شب همراه با معرفی 30 شهید گرانقدر از طریق سیمای استانی در حال پخش است.
نصر الهی اظهار داشت: مستند قرآنی یک قسمتی دلداده در خصوص نخبه و شاخص قرآنی که در 36 دقیقه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تولید شده است در ماه مبارک رمضان از طریق سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد.
معاون فرهنگی پژوهشی بنیاد مازندران، پخش مستند قرآنی 3 قسمتی ضیافت نور ویژه کلاس های قرآنی و آموزشی نخبگان، برگزاری مسابقه قرآنی، ختم قرآن کریم به نیابت شهدا را از دیگر برنامه های این معاونت در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
وی از برگزاری گلشن وحی در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم روحانی و معنوی گلشن وحی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با انجام برنامه های قرآنی در شهرستان ها برگزار می گردد.
 نصرالهی با اشاره به اینکه تعداد 12 هزار و 913 فعال قرآنی شاهد و ایثارگر در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم، تفسیر و کتابخوانی در استان وجود دارد عنوان کرد: استان مازندران دارای 189پیشتاز قرآنی، 17حافظ کل قرآن کریم و 274 تن حافظ یک تا 20 جزء قرآن کریم می باشد.     


دو مستند شهدا مازندران ماه مبارک رمضان روی آنتن سیما می رودلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : دو مستند شهدا مازندران ماه مبارک رمضان روی آنتن سیما می رود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir