امروز یکشنبه 15 تیر 1399 ساعت 08:26:14

دوربین خبر

کد مطلب : 30336 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مرمت ۲۰۰ واحد مسکونی سیل زده توسط گروه های جهادی

فرمانده سپاه کربلا خبر داد:

مرمت ۲۰۰ واحد مسکونی سیل زده توسط گروه های جهادی

به گزارش دوربین خبر،سردار بابایی عصر امروز به منظور بازدید از اقدامات گروه های جهادی در منطقه سیل زده سیمرغ ،در گفتگو با خبرنگار ما از تعمیر و مرمت 200 واحد مسکونی سیل زده خبر داد و گفت: با همت گروه های جهادی حاضر در منطقه اعم از پاسداران لشکر 25 کربلا، پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان ها، طلاب و دانشجویی، 200 واحد مسکونی سیل زده تا به امروز 11 اردیبهشت ماه مرمت شد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به بحران سیل که هفته پایانی سال 97 در مازندران رخ داد، حضور نیروهای داوطلب مردمی را قوت قلب مردم سیل زده دانست و اظهار کرد: وظیفه دینی ، اعتقادی و انسانی ماست که به مردم نیازمند کمک کنیم.

سردار بابایی با یادآوری انعقاد قرارداد سپاه کربلا با بهزیستی و کمیته امداد برای ساخت 190 واحد مسکونی مددجویان سیل زده، افزود: الحمدالله با تقسیم کاری که در این مناطق صورت گرفته است ،هر شهرستانی برای رفع بخشی از مشکلات مناطق سیل زده مشغول به کار شد و همچنین 5 استان معین هم برای ساخت واحد های مسکونی و تهیه مصالح ساختمانی فعال هستند.و هر زمینی که مراحل قانونی آن طی شود ،بسیج سازندگی با همکاری گروه های جهادی موظف شد ظرف 90 تا 100 روز کاری، خانه را ساخته و تحویل نیازمندان بدهد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر کمک های مردمی از روز آغاز سیل تا به امروز گفت: در کنار پیگیری بازسازی خانه های همچنان آماده دریافت کمک های نقدی، و غیر نقدی همچنین دریافت مصالح ساختمانی و حضور نیرو های کار هستیم.

سردار بابایی اشاره ای هم به لایروبی رودخانه ها که با هماهنگی آب منطقه ای توسط سپاه در حال انجام است کرد و گفت: برای لایروبی سردهنه ها هم اعلام آمادگی می کنیم.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان خاطرنشان کرد: بسیج مرد همه میدان هاست و اگر کاری روی زمین بماند را با کمک مردم به سرانجام می رساند.


مرمت ۲۰۰ واحد مسکونی سیل زده توسط گروه های جهادیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مرمت ۲۰۰ واحد مسکونی سیل زده توسط گروه های جهادی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir