امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:46:07

دوربین خبر

کد مطلب : 30345 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 -ساعت : 08:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مالکان دلسرد،دلگرمی ها به آینده نساجی کم

گزارش

مالکان دلسرد،دلگرمی ها به آینده نساجی کم

به گزارش دوربین خبر،مالکانماکان دلسرد. دلسرد ؛ مسولین در خواب بهاری !

روز پنجشنبه سوت پایان هجدهمین دوره رقابت های. لیگ برتر فوتبال کشور با پیروزی 2 - 0 نساجی مقابل پیکان نواخته شد و همزمان با اتمام این مسابقات در. قائمشهر اما , پایان این مسابقات , آغاز یک اضطراب بزرگ برای هواداران نساجی بود .

 در هر جا که گروهی از هواداران نساجی را می بینید , دنبال پاسخ این سوال میگردند که فصل آینده چه اتفاقی برای نساجی خواهد افتاد ؟ البته این سوالی است که علاوه بر هواداران ذهن رسانه ها را نیز مشغول کرده و به دنبال پاسخ این سوال با هر. مسئول ورزشی و سیاسی شهر و استان که صحبت میکنند پاسخ جالبی میشنوند : " خدا کریم است ! " و ظاهرا قرار نیست طبق معمول از سوی مدیران شهرستان و استان حرکت مثبتی برای نساجی صورت بپذیرد .

از باشگاه نساجی هم خبر میرسد اگرچه. مالکان بعد از ماه ها با هم تماس داشته اند اما ظاهرا باید یکی از آنها از باشگاه کنار رفته و مالکیت کامل باشگاه به یک نفر سپرده شود که در این میان پستی هم در صفحه ایسنتاگرام رضا حدادیان منتشر شد که کم و بیش بوی کناره گیری میداد !

حدادیان بعد از متنی کوتاه در خصوص نساجی و هوادارانش جمله ای بکار برد که ظاهرا از حضور در نساجی دلسرد شده است ؛ " امیدوارم روزگار نگیرد این روز های با هم بودن را ! "

به هر حال ماجرای همیشگی مالکان نساجی , یعنی عدم ایجاد دلگرمی برای آنها , بار دیگر نقل بحث های کارشناسان شده و باید منتظر ماند و دید که بالاخره چه تصمیمی برای این باشگاه در فصل آینده گرفته خواهد شد .

با توجه به زمان کمی که تا آغاز دوره ۱۹ لیگ برتر و نقل و انتقالات تابستانه باقی مانده , باید هر چه زودتر تصمیمات کلان باشگاه گرفته شود تا مبادا همانند نیم فصل دوم لیگ برتر , بجای جذب بازیکن و مربی درگیر مسائل حاشیه ای شویم .


مالکان دلسرد،دلگرمی ها به آینده نساجی کم


منبع : نساجی پلاس


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مالکان دلسرد،دلگرمی ها به آینده نساجی کم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir