امروز جمعه 09 خرداد 1399 ساعت 14:57:37

دوربین خبر

کد مطلب : 30349 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 -ساعت : 08:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وضعیت حمل و نقل کالاهای تولیدی مازندران با هدف صادرات تخصصی بررسی می شود

وضعیت حمل و نقل کالاهای تولیدی مازندران با هدف صادرات تخصصی بررسی می شود

به گزارش دوربین خبر،
استاندار مازندران در جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی با تاکید بر اینکه در مدت دو ماه نظر مساعد هواپیمای کارگو برای صادرات  بار سبزیجات و تره بار را گرفتیم و در اختیار فعالان قرار می گیرد افزود:این امکان به وجود آمد اما رخدادی را از سوی فعالان اقتصادی شاهد نبودیم .
حسین زادگان تصریح کرد:خط پروازی حمل و نقلی تا آلماتی و یا اکتائو فراهم است او با بیان اینکه با وجود افزایش قیمت دلار محاسبه تفاوت قیمتی حمل و نقل کالا اهمیت دارد ادامه داد:امکان حمل و نقل کالا از راه زمینی،هوایی و دریایی وجود دارد.
این مسئول گفت:با حضور 5 شرکت حمل و نقلی مازندران جلسه تخصصی برای حمل و نقل تجارتی و نیز راهکارهای بهره گیری از کارگو باری و حمل و نقل آن در جلسه ای تخصصی برگزار شود. 
مهاجر نیز افزود:ما کالاهای گران نداریم و نمی توانیم 50 سنت پرداخت هزینه اای حمل و نقلی داشته باشیم وباید کارگو مسافری داشته باشیم تا صرفه اقتصادی برای صادرکننده داشته باشد و این از پیشنهادات بخش خصوصی است .
وی با اشاره به اینکه فعالان اقتصادی خواهان امتیازات حمایتی بخش دولتی هم هستند افزود:با نگاه جهانی کار کردن نیازمند توجه با مصادیق بین المللی است .
وی با تاکید بر اینکه تبادلات تجاری و هر گونه فعالیت حمل و نقل هوایی مطلوب فعالان است تصریح کرد:بالابودن حمل و نقل کالا در تبادلات هوایی سبب شد تا از این امتیاز در استان بخوبی بهره نگیریم .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : وضعیت حمل و نقل کالاهای تولیدی مازندران با هدف صادرات تخصصی بررسی می شود

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir