امروز یکشنبه 24 شهریور 1398 ساعت 12:01:07

دوربین خبر

کد مطلب : 30359 -تاریخ انتشار : جمعه 03 خرداد 1398 -ساعت : 19:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک شد

استاندار مازندران در جمع نمازگزاران:

1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک شد

به گزارش دوربین خبر،

 حسین زادگان استاندار مازندران در جمع نمازگزاران مرکز استان گفت:وفاق و همدلی مردم و همه نیروهای فعال و مجاهد درسیل اخیر الگویی مطلوب برای ما در راستای توسعه اقتصادی مازندران است و پیام آور این نکته که اگر در همه عرصه ها در کنار و حامی هم باشیم، بر مشکلات فائق می آییم و کارهای بزرگی را صورت خواهیم داد.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران سیل در سایه همدلی و واتحاد مردم و همه نیروهای فعال و مجاهد قابل قبول بود، در دوره بازسازی کارهای سخت تری پیش رو داریم افزود:برای نخستین بار، مصوبه ای در جبران خسارت بخش کشاورزی از سوی دولت به تصویب رسید و کمک های بلاعوض بالغ بر 180 میلیارد تومان بخش کشاورزی یک گام بزرگ برای مدیریت این بحران بود و بیش از 700 میلیارد تومان تسهیلات نیز یک گام بزرگ و دلگرم کننده بود.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد:تاکنون برای بخش مسکن در سیل اخیر 22 میلیارد تومان پرداخت شده است و تعمیرات بیش از 3000 واحد منزل مسکونی آسیب دیده از سیل اخیر به انجام رسیده و مرمت واحدهای دیگر تا پایان خرداد ماه به اتمام می رسد.

حسین زادگان در ادامه گفت:در جهت رونق اقتصادی تلاش کردیم با حمایت از بخش خصوصی و رفع موانع فعالیت، رویکرد جدیدی را در استان حاکم کنیم و تاکنون بیش از 1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک کرده ایم تا تولید و اشتغال موجود را حفظ نماییم.

به گفته استاندار مازندران، واحدها و کارخانجاتی که با یک سوم ظرفیت کار می کنند و واحدهایی که تولیدشان متوقف شده و یا تملیک شده اند وضعیت شان را ارتقا دهند.

حسین زادگان همچنین تصریح کرد:طی 4 ماه اخیر 170 واحد تولیدی که به علت بدهکاری در تملک بانک ها در آمده بودند به 96 واحدتولیدی کاهش یافته و مابقی به چرخه تولید بازگشته اند.

او با اشاره به اینکه همه متولیان این بخش تلاش دارند تا برای حفظ و تقویت تولید و اشتغال مابقی واحدها را نیز در اسرع وقت از تملک بانک ها خارج کنند افزود: برای رونق اقتصادی در حوزه ایجاد کارخانجات صنعتی، پتروشیمی و فولادی نیز ورود می کنیم و با مذاکرات صورت گرفته؛ مشکلات محیط زیستی، ایجاد و راه اندازی صنایع بزرگ که خود دیگر صنایع را نیز به چرخه اقتصادی استان اضافه می کنند و باعث رونق تولید و اشتغال می شوند،پایش و بررسی خواهند شد.


1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک شد

1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 1300 میلیارد تومان از محل بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی - صنعتی کمک شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir