امروز جمعه 09 خرداد 1399 ساعت 15:54:18

دوربین خبر

کد مطلب : 30363 -تاریخ انتشار : شنبه 04 خرداد 1398 -ساعت : 11:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
علی دایی به نساجی می آید؟

علی دایی به نساجی می آید؟

به گزارش دوربین خبر،

‍ ‍ حضور شهریار روی نیمکت نساجی ؟!

درحالی که تنها چند روز از پایان هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور میگذرد ، سایت ها و روزنامه های ورزشی کشور اقدام به معرفی گزینه های مختلف برای تیم های لیگ برتری کرده اند که البته بسیاری از گزینه ها برای بازار گرمی نامشان در رسانه های زرد مطرح شده است .

در این میان نام های بسیاری نیز برای نیمکت نساجی عنوان شده اند ؛ از شفر خارجی تا فکری و دست نشان بومی ، نام هایی بودند که طی چند روز گذشته در رسانه های مختلف نام آنها برای هدایت نساجی در فصل آینده عنوان شده ، که با توجه به مصاحبه اخیر فرهاد صنیعی فر مبنی بر عدم مذاکره با هیچ یک از گزینه های مطرح شده ، میتوان تمامی این اسامی را صرفا یک بازی رسانه ای در نظر گرفت .

در این بین اما .کانون هواداران باشگاه نساجی با قرار دادن یک نظر سنجی در کانال تلگرامی خود ، از هواداران نساجی خواست تا از بین گزینه های مطرح شده برای نیمکت نساجی ، به یک مربی که علاقمند به حضورش در این تیم هستند رای دهند که علی دایی با اختلافی زیاد نسبت به نکونام و با ۵۷ درصد آرا به عنوان محبوب ترین گزینه سرمربیگری نساجی در فصل آینده معرفی شد .

اگرچه این دست نظر سنجی ها در انتخاب سرمربی_جدید نقش کمرنگی را ایفا میکنند اما نمیتوان نتایج آنها را نادیده گرفت و به آن بی توجه بود .

امید است تا مالکان باشگاه نیز با نگاهی ویژه به نتیجه این نظرسنجی ، برای انتخاب سرمربی آینده باشگاه ، نظر واداران را نیز محترم بشمارند .لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : علی دایی به نساجی می آید؟

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir