امروز سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 11:09:25

دوربین خبر

کد مطلب : 30404 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 خرداد 1398 -ساعت : 18:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 "کندلک"  بام ساری، هتل 5 ستاره "ماهان" لالیم آژانس مسافرتی "رادسفر" رادر همایش فرصت های سرمایه گذاری معرفی می کنیم

مدیرکل گردشگری مازندران:

"کندلک" بام ساری، هتل 5 ستاره "ماهان" لالیم آژانس مسافرتی "رادسفر" رادر همایش فرصت های سرمایه گذاری معرفی می کنیم

به گزارش دوربین خبر، سیف الله فرزانه با اشاره به 3 رویداد مهم اقتصادی که به زودی در استان برگزار می شود، اظهار کرد: مازندران در کنار طبیعت خارق العاده، دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی متنوعی است و آن را به مکانی توریستی و پیشتاز در جاذبه های گردشگری کشور تبدیل کرده است.

وی افزود: برای معرفی توانمندی های این استان نیاز به یک رویداد بزرگ بود که خوشبختانه با نگاه مثبت استاندار مازندران در حال وقوع است؛ یکی از آنها اجلاس شورای همکاری های تجاری اتاق های بازرگانی است که قطعا مباحثی را در حوزه گردشگری خواهیم داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: در همایش فرصت های سرمایه گذاری، در یک پنل اختصاصی 3 فرصت سرمایه گذاری مهم ، سایت "کندلک" ساری مشهور به بام ساری، هتل 5 ستاره "ماهان" در لالیم و دیگری آژانس مسافرتی "رادسفر" را معرفی می کنیم. 
وی افزود:دو فرصت دیگر نیز بعنوان ذخیره در نظر گرفتیم که اگر فرصت شد، به آنها می پردازیم؛ که شامل کارگاه سفالگری در آمل و دیگری سایت ساحلی فریدونکنار می شود.


 "کندلک"  بام ساری، هتل 5 ستاره "ماهان" لالیم آژانس مسافرتی "رادسفر" رادر همایش فرصت های سرمایه گذاری معرفی می کنیملینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : "کندلک" بام ساری، هتل 5 ستاره "ماهان" لالیم آژانس مسافرتی "رادسفر" رادر همایش فرصت های سرمایه گذاری معرفی می کنیم

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir