امروز یکشنبه 22 تیر 1399 ساعت 06:55:02

دوربین خبر

کد مطلب : 30432 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 خرداد 1398 -ساعت : 16:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حکم جلب 5 عضو شورای شهر بهشهر صادر شد

حکم جلب 5 عضو شورای شهر بهشهر صادر شد

به گزارش دوربین خبر،

 رییس کل دادگستری مازندران صدور حکم جلب 5 عضو شورا شهر بهشهر را تایید کرد


حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری مارندران با بیان اینکه ارایه نظر شخصی و دخالت های بی جهت در اداره امور شهری و اعمال رفتار خلاف توسط اعضای شورا، نارضایتی شهروندان را در پی داشت افزود:شهروندان به تبع این موضوع برای احقاق یا تضییع حقوق خویش، موضوع را به مدعی العموم گزارش کرده و خواستار اقدام عاجل قانونی برای حل این معضل بسیار مهم شدند.

او تصریح کرد:رفتار و عملکرد اعضای شورای شهر بهشهر نه تنها موجب خروج آنها از وظایف ذاتی قانونی خود شده بلکه توقف و یا تعطیلی بخش های مختلف اداری و اجرایی شورای شهر و شهرداری و مواردی مانند عدم تعیین تکلیف نسبت به اجرای پروژه های شهری با نگاه شخصی از جمله آسفالت، ترمیم خیابان ها و کوچه های شهر،دفع زباله و غیره را نیز موجب شده است.
حجت الاسلام اکبری خاطرنشان کرد:نتیجه رفتارها و اقدامات غیر قانونی آنها برخلاف مصالح عمومی و بعضاً دارای تبعات اجتماعی و امنیتی و حتی حیف و میل اموال عمومی بوده و به شکایت کیفری اعضای شورای شهر علیه یکدیگر وتشکیل پرونده کیفری منجر شد.
او ادامه داد:پرونده در یکی از شعب دادسرای عمومی و انقلاب بهشهر ثبت و در ادامه برای رسیدگی به اتهام آنان دایر بر اختلاس، احضاریه صادر شده که به لحاظ عدم حضور در مهلت مقرر، برگ جلب پنج عضو شورای شهر بهشهر صادر و پس از حضور و تفهیم اتهام نسبت به رفع اثر جلب آنان اقدام شده است.


حکم جلب 5 عضو شورای شهر بهشهر صادر شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : حکم جلب 5 عضو شورای شهر بهشهر صادر شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir