امروز چهار شنبه 30 مهر 1399 ساعت 08:57:54

دوربین خبر

کد مطلب : 30445 -تاریخ انتشار : شنبه 01 تیر 1398 -ساعت : 18:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مرکز فوریت های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

برای نخستین بار:

مرکز فوریت های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

به گزارش دوربین خبر،
نخستین باجه مرکز فوریت های دارویی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با هدف ارائه خدمات دارویی و دسترسی آسان تر بیماران خاص شهرهای مرکزی مازندران راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکترمجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در حاشیه راه اندازی این مرکز دارویی اظهار داشت: با راه اندازی باجه داروخانه هلال احمر در آمل، خدمات گسترده تر این جمعیت برای کمک رسانی به مردم منطقه ارائه و نیاز بیماران خاص و صعب العلاج شهرهای آمل، نور، محمودآباد و فریدونکنار برای مراجعه به مرکز استان برطرف شد.
دکتراکبری افزود: جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی براساس مفاد اساسنامه در داخل و خارج از کشور خدمات خود را ارائه می کند.
وی افزود: پیش از این نیز مرکز فوریت های دارویی جمعیت هلال احمر در شهرستان ساری برای خدمات دارویی مرکز و شرق استان و تنکابن در غرب استان راه اندازی شد و بخشی از مراجعه این بیماران به مرکز استان و تهران کاهش یافت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه باجه دارویی این جمعیت در طبقه همکف مرکز درمانی آرین راه اندازی شد، ارائه خدمات این باجه را از ساعت ۸صبح تا ۲۰ و ۳۰ شب اعلام کرد.
دکتراکبری اضافه کرد: در این باجه تا حدود ۹۰ درصد از داروهای مورد نیاز بیماران خاص و صعب العلاج که در داروخانه های عمومی عرضه نمی شد، با دفترچه های درمانی قابل توزیع است.
وی یادآور شد: جمعیت هلال احمر در بیشتر شهرهای استان در بخش درمان نیز انواع کلینیک ها را در سطح عمومی و تخصصی راه اندازی نمود و در بخش توانبخشی نیز دربخش های فیزیوتراپی با منسجم ترین و گسترده ترین خدمات توانبخشی برای کمک به افراد کم برخوردار خدمات لازم را ارائه می کند.
وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر برای کمک به افراد کم برخوردار خدمات خود را ارائه می کند و هر آنچه را که از این خدمات به دست می آورد، هزینه همین افراد می شود.
@rcs.mazanلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مرکز فوریت های دارویی هلال احمر در آمل راه اندازی شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir