امروز شنبه 27 مهر 1398 ساعت 23:53:33

دوربین خبر

کد مطلب : 30480 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 تیر 1398 -ساعت : 19:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تابستان خبری / برگزاری نشست های خبری و پاسخگویی مدیران

مهدوی،  دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران، خبر داد:

تابستان خبری / برگزاری نشست های خبری و پاسخگویی مدیران

بازنشر

به گزارش دوربین خبر،مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران، گفت: در راستای سیاست های ارتباطی دولت تدبیر و امید بر پایه تعامل، پاسخگویی و شفافیت و تاکید استاندار مازندران بر پاسخگویی نوبه ای مدیران در خصوص عملکرد دستگاه متبوع؛ نشست های تابستان خبری از تیرماه لغایت پایان شهریور 98 برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی استانداری، عباس مهدوی با اشاره به این که این نشست ها از جمله برنامه های محوری شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران است، افزود: اقدامات و دستاوردهای خوبی را در مجموعه دستگاه های اجرایی استان شاهد هستیم که نیازمند اطلاع رسانی است.
جانشین و دبیر شورای اطلاع رسانی استان، با بیان این که در چند سال اخیر مفاهیم و شیوه های اطلاع رسانی بشدت متحول شده است و رسانه ها، می توانند بدرستی جامعه را از اقدامات صورت گرفته مطلع نمایند و با پرسشگری به سوالات جامعه پاسخ دهند، یادآور شد: این نشست ها با محوریت فرمانداری ها و حضور خبرنگاران شهرستان به عنوان برنامه شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی ها در شهرستان ها اجرا می شود.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: برگزاری نشست های خبری در راستای شفافيت در اجراي امور ، و برخورداري از روحيه پاسخگويي به مردم ومورد تاکید استاندار مازندران و رییس شورای اطلاع رسانی استان است.


تابستان خبری / برگزاری نشست های خبری و پاسخگویی مدیرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تابستان خبری / برگزاری نشست های خبری و پاسخگویی مدیران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir