امروز شنبه 17 خرداد 1399 ساعت 12:04:34

دوربین خبر

کد مطلب : 30485 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 تیر 1398 -ساعت : 13:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی مازندران با مجرمین حوزه صنعت آب و برق

رئیس کل دادگستری مازندران تاکید کرد:

برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی مازندران با مجرمین حوزه صنعت آب و برق

به گزارش دوربین خبر،

 رئیس کل دادگستری مازندران از برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی مازندران با مجرمین حوزه صنعت آب و برق
رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان هیچ گونه مماشاتی با مجرمین و تبهکاران حوزه صنعت آب و برق ندارد، اظهار کرد: مدیران صنعت آب و برق استان باید در خصوص تخلفات و جرائم حوزه فعالیت خود مطالبه گر باشند؛ ضمن اینکه در این خصوص به روسای دادگستری و دادستان های حوزه های قضایی استان مازندران نیز دستورات مقتضی ابلاغ شده و با متخلفین این حوزه برخورد قاطع و قانونی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در جمع اعضای شورای هماهنگی وزارت نیرو در استان مازندران، حوزه آب و برق را دو بخش مهم در توسعه امینت و عمران استان برشمرد و با بیان اینکه بحث پیشگیری باید در اولویت اقدامات مدیران صنعت آب و برق قرار گیرد، افزود: حفاظت و صیانت از تاسیسات و خطوط این صنعت باید مد نظر ویژه قرار گیرد.

رئیس شورای قضایی مازندران با بیان اینکه قانون باید توسط مدیران صنعت آب و برق و زیرمجموعه رعایت شود، خاطرنشان کرد: مدیران صنعت آب و برق مجال اقدام به افرادی که با دور زدن قانون، مرتکب جرم می شوند را ندهند و در صورتی که امر پیشگیری از وقوع جرم موثر واقع نشد طبق قانون، بلافاصله جرم واقع شده در مجموعه خود را همراه با مستندات به دادستان شهرستان ها گزارش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری سیل اخیر در استان، بر عدم ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه ها تاکید کرد و افزود: برخورد با متخلفین حریم رودخانه و دریا در اولویت اقدامات دادگستری مازندران قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان در حوزه پیشگیری و صیانت از صنعت آب و برق در مازندران با متخلفان برخورد جدی خواهد داشت و ان شاء الله تعداد پرونده های این حوزه به حداقل خواهد رسید.

لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران، مدیرعامل آبفای مازندران و دیگر اعضای شورای هماهنگی وزارت نیرو در مازندران در این جلسه حضور داشتند.


برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی مازندران با مجرمین حوزه صنعت آب و برقلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی مازندران با مجرمین حوزه صنعت آب و برق

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir