امروز چهار شنبه 02 بهمن 1398 ساعت 15:26:23

دوربین خبر

کد مطلب : 30487 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 تیر 1398 -ساعت : 20:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

به گزارش دوربین خبر

حجت الا سلام و المسلمین علوی وزیر اطلاعات در یادواره آیت الله قاسمی از شهدای واقعه هفتم تیر و فرزند شهیدش حجت الاسلام محمدصادق قاسمی در مسجد جامع قائم شهر ، مازندران رابا علمای بنام و برجسته و مردم ولائی ، دیار علویان و مدافعان اسلام وتشیع نام برد وازمبارزات وخدمات و مقام علمی و فقهی شهید آیت الله عبد الوهاب قاسمی از پیشگامان دوران انقلاب و محبان و پیروان واقعی ولایت تجلیل کرد.

وزیر اطلاعات ، واقعه هفتم تیر راتوطئه عظیم دشمنان در مقطع حساس انقلاب اسلامی نام بردکه با رهبری و هدایت امام راحل و بصیرت و حضور مردم ، انقلاب اسلامی از این پیچ خطرناک با موفقیت عبور کرد.

علوی ، با تشریع نقش هدایتگرانه علمای دین در بیداری ملتها و مقابله با دشمنان ومستکبران و مظلویت شهدای هفتم تیر در راس آنها شهید بهشتی گفت دشمن با عملیات روانی و ترور شخصیت خادمان اسلام و انقلاب سعی در جدائی ملت با علمائ و رهبری دینی داشت که دراین عرصه هرگز موفق نشد.

وزیر اطلاعات ، وجود روحیه جهادی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را موجب استحکام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی نام برد وبا بی تاثیر خواندن تهدید ها و تحریم ها برابر اراده و عزم راسخ ملت ایران گفت به برکت وپشتوانه این حماسه ها و و مقاومت ها ، زلزله 50 ریشتری قادربه تضعیف و ضربه زدن به ساختار وجودی نظام جمهوری اسلامی نیستند.

وی با اشاره به شکست مفتضخانه آمریکادر برابر اراده ملت ایران و منطقه تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه ای گفت امروز انقلاب اسلامی ایران در محدوده جغرافیای یک کشور نیست بلکه ایران یک کانون و جبهه گرما بخش و پرصلابت جبهه مقاومت است که با رهبری مقام عظمای ولایت در هر نقطه ازخاورمیانه و جهان دشمنان و بدخواهان ملت ایران را زمین گیرونابود خواهند کرد.

در این مراسم جمعی از علما ، ائمه جمعه و نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و آحاد مردم حضور داشتند.


ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ایران کانون پرصلابت جبهه مقاومت است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir