امروز یکشنبه 28 مهر 1398 ساعت 00:18:43

دوربین خبر

کد مطلب : 30490 -تاریخ انتشار : جمعه 14 تیر 1398 -ساعت : 22:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گام های شفافیت با نگاه علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی

گام های شفافیت با نگاه علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی

به گزارش دوربین خبر،

‍  بیانیه دفتر ارتباط مردمی علی نجفی نماینده شهرستان بابل در مورد گام‌های شفافیت

 نمی‌توان از آرمان‌های نظام سخن گفت و در خلوت برای بستگان، وام میلیاردی گرفت

مردم‌ شریف شهرستان بابل!

جامعه ما سالهاست که اسیر تبعیض و رانت‌های پنهان است، متاسفانه به دلیل عملکرد ضعیف برخی از مسئولین، از اعتبار کلمات مقدسی چون سلامت و شرافت کاسته شده و پیامد آن تضعیف اعتماد اجتماعی است.

 ما شاید نتوانیم در کوتاه مدت گام‌های بلند در جهت ترمیم این گسست‌ها برداریم اما حتما می‌توانیم در کنار هم یک قدم به امید نزدیک‌تر شویم. یکی از راه‌های مقابله با وضعیت موجود، شفافیت و مطالبه آن توسط مردم است. در این راستا نباید شعار داد که مردم از حرف‌ها و وعده‌های بدون عمل خسته‌اند.

در اولین گام عملی شفافیت، جناب آقای نجفی پس از گذشت سه سال از دوران نمایندگی‌شان، با انتشار اسامی اقوام و نزدیکان خود، وضعیت آن‌ها را در قبل از دوران نمایندگی و بعد از آن مقایسه و در معرض نگاه مردم قرار داد.

 به اعتقاد ما، راه تقویت جمهوری اسلامی ایران افزایش اميد و اعتماد مردم است و شفافیت مسئولین می‌تواند این اميد و اعتماد را تقویت کند و ما صبورانه منتظر حمایت دیگر مسئولین شهرستان بابل در تقویت این راه هستیم.

 نمی‌توان از آرمان‌های انقلاب و نظام، سخن گفت و در خلوت برای بستگان خود امتیازات ویژه در نظر گرفت.

 نمی‌توان در تريبون‌ها داد سخن سر داد و از مبارزه با رانت سخن گفت و خود را دلسوز انقلاب و نظام و ارزش‌ها جلوه داد و در خلوت عده‌ای از بستگان يا نزديكان يا سفارش شدگان را خارج از ضوابط، جذب ادارات کرد يا برای ارتقای آن‌ها كوشيد.

 نمی‌توان از شهدا سخن گفت اما در خلوت، برای اطرافيان و ياران، تسهیلات ویژه میلیاردی گرفت و همزمان شعار حمایت از مردم داد!!

به اطلاع مردم شریف شهرستان بابل می‌رساند در روزهای آینده نیز گام مهم دیگری در راستای شفاف‌سازی توسط جناب آقای نجفی برداشته خواهد شد و امیدواریم دیگر مسئولین شهرستان نیز در عمل در این جهت گام بردارند.

 اگر چه فسادستیزی برای جناب آقای نجفی به عنوان نماینده شهرستان بابل هزینه‌های فراوان داشته است و آماج شدیدترین تخریب‌ها و تهمت‌ها قرار گرفته است اما در این راه امیدمان به یاری خداوند متعال و همراهی مردم شریف است که رنج تبعیض و رانت، آزارشان می‌دهد و دعای خیرشان بزرگترین سرمایه ماست.


گام های شفافیت با نگاه علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامیلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : گام های شفافیت با نگاه علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir