امروز چهار شنبه 02 مهر 1399 ساعت 12:51:35

دوربین خبر

کد مطلب : 30517 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 تیر 1398 -ساعت : 08:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تشکیل کانون خیران کارآفرین و اشتغال

مدیر کل کمیته امداد مازندران خبر داد:

تشکیل کانون خیران کارآفرین و اشتغال

به گزارش دوربین خبر،مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: کانون خیران کارآفرین و اشتغال با حضور خیران و کارآفرینان استان تشکیل خواهد شد.

رضا نوروزی جعفری، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار کرد:به منظورشناسایی، بسیج توانمندی های بنگاه های اقتصادی خرد و کلان، کارآفرینان خیّر در سطح استان و شناسایی استعدادهای بالقوه و بالفعل اقشار محروم ، توانمند سازی و توسعه فضای کسب و کار اشتغال محرومین، کانون خیرین کارآفرین و اشتغال تشکیل خواهد شد.

وی افزود: این کانون با حضورکارآفرینان و فعالان عرصه کسب و کار استان و با هماهنگی سازمان های متصدی امر اشتغال تشکیل شده و به تسهیل و توسعه فضای کسب و کار برای مددجویان واقشار محروم و نیازمند می پردازد.

وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال 550 طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت اجرا شده است، افزود: طرح های اشتغال اجرا شده در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 58 درصد رشد داشته است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: 633 میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد و بیش از 15میلیارد تومان از اعتبارات قرض الحسنه بانکی برای اجرای طرح اشتغال به مددجویان کمیته امداد طی سه ماهه نخست امسال پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران بابیان اینکه طرح اشتغال برای83 نفر از مددجویان ساکن در مناطق محروم استان نیز اجراشد، گفت: طرح‌های اجراشده در این مناطق بیشتر در بخش‌های دامپروری، کشاورزی، صنایع‌دستی و خدماتی بوده است.

وی با بیان اینکه به مددجویان آموزش مهارت آموزی ارائه می شود،تصریح کرد: 685 نفر در سه ماهه نخست سالجاری از این آموزش ها در بخش های خدماتی، کشاورزی ،صنعتی و... بهره مند شدند.

نوروزی با اشاره به اجرای طرح های خوداشتغالی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند گفت: کمیته امداد با اتخاذ سیاست های موثر و کارآمد جهت تامین عزت و کرامت مددجویان و رسیدن به استقلال اقتصادی در مسیر اشتغال گام بردارند.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تشکیل کانون خیران کارآفرین و اشتغال

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir