امروز چهار شنبه 30 مرداد 1398 ساعت 02:52:32

دوربین خبر

کد مطلب : 30544 -تاریخ انتشار : جمعه 28 تیر 1398 -ساعت : 14:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پزشک خانواده براساس اسناد بالادستی سبب رفاه میان اقشار کم درآمد شده است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

پزشک خانواده براساس اسناد بالادستی سبب رفاه میان اقشار کم درآمد شده است

به گزارش دوربین خبر،

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد پزشک خانواده شهری در مازندران ابراز رضایت کرد و گفت: تداوم فعالیت پزشک خانواده شهری امروز به مطالبه مردمی تبدیل شده است.
 
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران
علی‌اصغر یوسف‌نژاد ، نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع پزشکان خانواده شهری مرکز استان با بیان اینکه خدمات پزشک خانواده شهري، غير قابل انکار است، اظهارکرد: بيش از پانزده جلسه با حضور نايب رييس مجلس شوراي اسلامي، رئيس کميسيون بهداشت و وزير بهداشت براي پزشک خانواده برگزار کردم.
 
وی با بیان اینکه ازنگاه مردم، پزشک خانواده شهری بخش زیادی از مشکلات را پوشش داده است، گفت: پزشک خانواده یکی از برنامه دولت بوده  کهبر اساس اسناد بالا دستی اجرا و امروزه نیز مطالبه مردمي شده است و ما نیازمند بهبود کم و کاستی ها و ارتقا برنامه پزشک خانواده هستیم.
 
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح پزشک خانواده خوب کار کرده است، افزود: در گفتگو با وزیر بهداشت و درمان نیز بر تداوم اجرای طرح پزشک خانواده تاکيد شد و ايشان نيز برتداوم و تعميم آن در کل کشور تاکيد کردند.
دکتر یوسف نژاد با بیان اینکه درحال حاضر به دلیل اجرایی شدن این طرح در دو استان یک طرح منطقه ای و محلی محسوب مي شود، افزود: پزشک خانواده شهري در دو استان اجرايي شده است که بايد دستاوردهاي آن در مجلسمطرح گردد تا حمايت هاي بعدي به ويژه در تامين منابع مالي در بئدجه کشور محقق گردد.

وی با تاکید براینکه وزیر بهداشت و درمان اجرای این طرح را در برنامه خود گنجانده است، ادامه داد: من از پزشک خانواده شهری دفاع می کنم و می دانم اجرای آن اثرات خوب و مثبتي در جامعه دارد.
 
دکتر اعرابی ضمن تقدیر از پزشکان خانواده اظهار داشت:حمایت از پزشکان خانواده  بخش خصوصی در مازندران می تواند نمونه بارز و موفق خدمات ویژه به خانواده در کشور باشد 
 رئیس مرکز بهداشت استان گفت:رضایتمندی از خدمات بهداشتی میتواند رضایت به دولت و نظام باشد
 
 دکتر برزگر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری از عملکرد و خدمات شایان پزشک خانواده شهری قدردانی کرد و گفت:از سال ۱۳۹۷ تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار ویزیت رایگان در پزشک خانواده در ساری انجام شد که موجب رضايتمندي آحاد مردم است.لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : پزشک خانواده براساس اسناد بالادستی سبب رفاه میان اقشار کم درآمد شده است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir