امروز یکشنبه 19 مرداد 1399 ساعت 13:00:22

دوربین خبر

کد مطلب : 30569 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 مرداد 1398 -ساعت : 09:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روند

حاشیه نگاری در چند و چون برگزاری مراسم دیروز خانه صنعت،معدن و تجارت مازندران

انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روند

به گزارش دوربین خبر،سفر دو روزه دو روز گذشته وزیر صمت به مازندران و نیز همراهی محمدپور عمران مدیرکل مستعفی سازمان صمت مازندران که با حواشی فراوان همراه بود شائبه ها در انتخاب نهایی وزیر در سکانداری یکی از بزرگترین سازمان های اقتصادی مازندران را افزایش داده است.همچنین حضور نداشتن استاندار مازندران در این نشست بخش دیگری از حواشی همایشی در بزرگداشت هفته صنعت،معدن و تجارت بود.

به گزارش دوربین خبر،

تودیع غیررسمی مدیرکل صنعت مازندران و عذرخواهی استاندار از صنعتگران

تودیع غیررسمی مدیرکل مستعفی صنعت، معدن و تجارت و عذرخواهی استاندار مازندران به علت حاضر نشدنش در نشست صنعتگران از حاشیه‌های هفتمین همایش تجلیل از صنعتگران مازنی بود که صبح شنبه در ساری برگزار شد.

ایرنا نوشت  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران که حدود ۴۵ روز قبل برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا کرد و با وجود تایید استعفایش از سوی وزیر صمت؛ همچنان رتق و فتق امور را در دستگاه تحت مدیریتش انجام می دهد، امروز در عین ناباوری در همایش تجلیل از صنعتگران با قدردانی رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت استان مازندران از عملکردش به طور غیر رسمی در بین صنعتگران نمونه استان تودیع شد تا جانشینش مشخص شود.

ابوالفضل رضوی در این نشست اعلام کرد که محمد محمد پورعمران مدیر صمت مازندران در هنگام مسوولیت تک ستاره بود و پس از ۶ سال سکانداری صمت مازندران این سمت در مازندران جایگاهش خالی است . 

دوربین خبر،کش و قوس های فراوان در حدود دو ماه گذشته در خصوص انتخاب مدیرکل صنعت،معدن و تجارت مازندران که با حاشیه های فراوان همراه بوده است سوال خبرنگاران از وزیر صمت در جریان سفر دو روزه اخیرش به غرب مازندران را هم همراه داشت که رحمانی گفت:این انتصاب تا هفته آینده انجام خواهد شد. 

در حاشیه مراسم تجلیل دیروز نیز مهمان وزارتی وزارت صمت با خودداری از اظهار نظر پیرامون انتخاب مدیرکل جدید گفته است،هر وقت انتخاب صورت بگیرد همه چیز معلوم خواهد شد. 

شنیده ها حکایت از انتصاب یکی از مسئولان صمت مازنی مستقر در گلستان دارد. 


انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روند

انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روند

انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : انتخاب مدیرکل صمت که همه طفره می روند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir