امروز شنبه 28 دی 1398 ساعت 15:38:12

دوربین خبر

کد مطلب : 30642 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1398 -ساعت : 08:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۱۰ پروژه برقی با مبلغ ریالی ۳۵۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال بهره برداری شد

رضا غفاری مدیرعامل برق منطقه ای منطقه ساری:

۱۱۰ پروژه برقی با مبلغ ریالی ۳۵۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال بهره برداری شد

به گزارش دوربین خبر،

رضا غفاری از افتتاح ۱۱۰ پروژه با مبلغ ریالی ۳۵۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال  امروز در استان خبر داد و اظهار کرد: این پروژه‌ها در قالب طرح‌های رفع ضعف ولتاژ، کاهش تلفات، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع، مرمت روستایی، رینگ و قدرت مانور، توسعه و احداث شبکه‌های شهری، توسعه فیدر، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های روستایی خسارت ناشی از سیل است.

وی افزود: از بین ۱۱۰ پروژه قابل بهره‌برداری در حوزه توزیع برق مازندران هفت پروژه با مبلغ بیش از ۵ میلیارد ریال است که در هفته دولت شهرستان‌های ساری، بابل و فریدونکنار به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تصریح کرد: از ۱۰۳ پروژه زیر ۵ میلیارد ریال که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد که شامل ۱۴ پروژه در شهرستان میاندورود، ۱۰ پروژه در سوادکوه، ۱۰ پروژه در شرق آمل، ۹ پروژه در بابلسر، ۸ پروژه در جنوب ساری، ۶ پروژه در جویبار، ۵ پروژه در نکا، ۵ پروژه در قائم‌شهر، ۳ پروژه در سیمرغ، سوادکوه شمالی و امیرکلا و شمال ساری و یک پروژه در بهشهر خواهد بود.

غفاری با گرامیداشت هفته دولت و یاد خاطره شهدای والا مقام دولت جمهوری اسلامی ایران ( شهیدان رجایی و باهنر)، فرارسیدن این ایام را فرصتی مناسب برای تقویت همدلی بین دولت و ملت دانست.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر برآمده از جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران بودند که تا پای جان در مسیر حق و عدالت ایستادگی کردند و در این راه به شهادت رسیدند و این هفته نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی است که این وحدت سرافزاری، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت.


۱۱۰ پروژه برقی با مبلغ ریالی ۳۵۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال بهره برداری شدلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : ۱۱۰ پروژه برقی با مبلغ ریالی ۳۵۲ میلیارد و ۱۵۵ میلیون ریال بهره برداری شد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir