امروز یکشنبه 19 مرداد 1399 ساعت 13:15:57

دوربین خبر

کد مطلب : 30646 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1398 -ساعت : 09:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رامسر میزبان سمینار تابستانه کیوکوشین wkbایران

رامسر میزبان سمینار تابستانه کیوکوشین wkbایران

به گزارش دوربین خبر،

سمینار تابستانی کیوکوشین wkbایران به مدت سه روز با حضور رییس سازمان جهانی این سبک در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر در حال برگزاری است.


این دوره که همراه با مرور آخرین تاکتیک هاست با حضور ارزشمند کانچو پدرورویز رییس سازمان جهانی این سبک از کشور اسپانیا ،شیهان ودود مجردشهریور رییس کیوکوشین wkbایران و خانم سنسی سابینا فرناندر قهرمان بین المللی کاتا و کمیته ،مدیر روابط بین المللی سازمان جهانی با شرکت بیش از ۱۰۰نفر از سراسر کشور است.

رویز رییس سازمان جهانی در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما در رامسر با اشاره به آنچه درباره ایران و مردمش در دنیا و اروپا وجود دارد تحت تاثیر زیبایی های رامسر ،فرهنگ و تاریخ بالای ایران و توان و قدرت بالای ورزشکاران آن قرار گرفته است و تلاش می شود این تعاملات بین المللی هرچه بیشتر شود.

شیهان ودود مجردشهریور رییس کیوکوشین wkbایران نیر با قدردانی از میزبانی شایسته استان و شهرستان رامسر حضور رییس‌سازمان جهانی را فرصتی ارزشمند برای نمایش قابلیت های ورزشکاران و هم فرهنگ و تاریخ بالای ایران عزیز برشمرد و تاکید نمود که مرور تمرینات تاکتیکی توسط کانچو پدرورویز فرصت بسیار مناسبی هم برای این سبک در کشور و رییس سازمان جهانی قول حضور ورزشکاران ایرانی را در مسابقات جهانی و بین المللی دادند.


رامسر میزبان سمینار تابستانه کیوکوشین wkbایرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رامسر میزبان سمینار تابستانه کیوکوشین wkbایران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir