امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 05:53:13

دوربین خبر

کد مطلب : 30648 -تاریخ انتشار : شنبه 02 شهریور 1398 -ساعت : 19:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
علاقه ره فرهنگ اروپا چشم برخی دولتی ها را گرفته است

دبیر تشخیص مصلحت نظام در آمل:

علاقه ره فرهنگ اروپا چشم برخی دولتی ها را گرفته است

به گزارش دوربین خبر،

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم گفت: حرف اصلی پشت صحنه اتاق فکر اروپایی ها و آمریکایی ها این است که نباید اجازه داد افکار ایرانی ها بیدار شود چون اگر این اتفاق بیافتد دیگر نمی توان با آنها مقابله کرد.

سردار محسن رضایی افزود: آنها معتقدند باید از طریق تحریم ها مردم را در تنگنا قرار داد تا اینکه مردم به علت سختی و مشکلات در برابر نظام قرار گیرند و قیام کنند.

وی تصریح کرد: ترامپ وقتی به عنوان رییس جمهور آمریکا انتخاب شد معتقد بود با رد همه توافقنامه ها در برجام و فشار حداکثری بر ملت ایران از طریق تحریم ها می توان مردم را در برابر نظام قرار داد اما وقتی از این طریق نتیجه نگرفت وارد تحرکات دریایی شد تا اینکه نیروهای سپاه یکی از پهپادهای انها را در ارتفاع خیلی بالا با موشک ایرانی هدف قرار دادند و سرنگون کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پس از این اتفاق نه تنها نیروهای آمریکایی و دولت آمریکا خصوصا ترامپ هیچکاری نتوانستند  انجام دهند بلکه دچار توهم شدند و ترامپ توییت کرد که ما توانستیم یکی از پهپادهای ایرانی را هدف قرار دهیم که  بعدا دروغهای آنها بر ملا شد.

رضایی افزود: غربی ها و آمریکایی ها، دوباره به تحرکات دریایی ادامه دادند و این بار دولت انگلیس به دستور آمریکا، یکی از نفتکش های ایرانی را در تنگه جبل الطارق توقیف کردند. پس از مدتی نیروهای دریایی سپاه جوابشان را در تنگه هرمز دادند و یکی از نفتکش های انگلیسی را در تنگه هرمز توقیف کردند و غربی ها را سرجایشان قرار دادند.

وی تصریح کرد: متاسفانه علاقه به فرنگ و اروپا، چشم برخی افراد و دولتی ها را گرفته و اگر به خود باوری و اعتماد به نفس برسیم حتما اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد اما اینگونه افراد معتقدند که اگر اروپایی ها به ما کمک نکنند ما نمی توانیم به رشد و شکوفائی برسیم در حالی که اکنون استعدادهای درخشانی در کشور ‌وجود دارد که اگر به انها بهاء داده شود مطمئنا اقتصاد کشور شکوفا خواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: ما باید عقل و تدبیر را بکار بگیریم و همه امکانات را نیز بکار بندیم اما آخرش هم باید توسل و توکل به خداوند ائمه اطهار ع و نصرت الهی داشته باشیم.

رضایی با اشاره به برگزاری اینگونه مراسم افزود: ما هنوز در میانه راه قرار داریم و باید با اینگونه مراسم کشور را در برابر حوادث بیمه کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر در خلیج فارس  تاکید کرد: حرف آخر ما به غربی ها خصوصا آمریکایی این است که امنیت خلیج فارس باید به دست کشورهای منطقه قرار گیرد و کشورهای منطقه می توانند امنیت را در خلیج فارس حفظ کنند و دیگر تحول در اقتصاد کشور هست که می توان با توکل به خداوند و توسل به اینگونه ارزش ها به اقتصاد کشور تحرک بخشید.


علاقه ره فرهنگ اروپا چشم برخی دولتی ها را گرفته است


منبع : صداوسیما


لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : علاقه ره فرهنگ اروپا چشم برخی دولتی ها را گرفته است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir