امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 05:52:47

دوربین خبر

کد مطلب : 30650 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1398 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
240 هزار مازندران از خدمات بیمه سلامت بهره می گیرند

240 هزار مازندران از خدمات بیمه سلامت بهره می گیرند

به گزارش دوربین خبر،

هم زمان با فرا رسیدن زاد روز پزشک بزرگ ایرانی ابن سینا و در آستانه روز داروساز همچنین گرامیداشت هفته دولت، با حضور ولی الله نانواکناری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران از کارکنان پزشک و داروساز اداره کل بیمه سلامت استان مازندران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان مازندران در ابتدای این مراسم دکتر رسول ظفرمند در سخنانی با بیان عملکرد درخشان سازمان بیمه سلامت  سال های اخیر گفت: سازمان بیمه سلامت در سالهای بعد از انقلاب به ویژه در سال‌های اخیر توانسته چتر حمایتی گسترده‌ای را بر سر بیمه شدگان خود بگستراند و موجبات رضایتمندی عمومی بیمه‌شدگان را فراهم آورد.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران اظهار داشت: نزدیک به ۱۰ میلیون نفر در کشور  با عضویت در صندوق بیمه همگانی به صورت رایگان از خدمات بیمه ای این سازمان بهره می برند که سهم مازندران از این تعداد ۲۴۰ هزار نفر می باشد.

 وی افزود: به طور متوسط هر بار مراجعه بیمه شدگان صندوق بیمه همگانی (بیمه رایگان) به مراکز ارائه دهنده خدمات بیمه ای برای سازمان یک میلیون ریال هزینه دارد که دولت توانسته در سال های اخیر بدون توجه به مشکلات عدیده موجود این هزینه را پرداخت نماید.

 دکتر ظفرمند اذعان داشت: سالانه پاسخگویی هفت و نیم میلیون بار مراجعه بیمه شدگان به مراکز طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت در استان هستیم که نشان از حجم بالای خدمات این سازمان به مردم استان دارد.

وی با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه دشمنان قسم خورده انقلاب در سال‌های اخیر گفت: تمام تلاش کشور به ویژه سازمان های بیمه گر در سال های اخیر این بوده است که بیمه شدگان و بیماران در خدمت گیری دچار مشکل نشوند.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: اداره کل بیمه سلامت مازندران با بیش از ۲۴۰۰ موسسه طرف قرارداد در حال ارائه خدمت به بیمه شدگان استان می باشد.

در ادامه ی این مراسم ولی الله نانواکناری رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در سخنانی با تبریک روز پزشک و داروساز به جامعه بزرگ پزشکی و داروسازی کشور به ویژه استان مازندران در سخنانی گفت: ایران اسلامی دارای مفاخر و دانشمندان بسیاری در عرصه های پزشکی و داروسازی است که از آن جمله می‌توان به ابوعلی سینا و زکریای رازی اشاره کرد .

وی افزود: امروز بر خود می بالیم که آوازه دانشمندان ایرانی مرزهای کشور را درنوردیده و جهانی شده است.

نانواکناری افزود: در مسائل اقتصادی ، سیاسی و امنیتی کشور دو مقوله غذا ، دارو و درمان در راس امور قرار دارد زیرا  بی توجهی به این بخش ها موجبات نارضایتی عمومی را در پی خواهد شد از این رو باید به این حوزه نگاه ویژه‌ای داشت.

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به حضور پزشکان مجرب و کارآزموده در جامعه پزشکی کشور گفت: با توجه به پیشرفت های گسترده علوم پزشکی در عرصه های مختلف ایران اسلامی را در ردیف کشورهای پیشرفته در حوزه علوم پزشکی در جهان قرار داده است.

وی با قدردانی از تلاش های دکتر رسول ظفرمند مدیرکل بیمه سلامت مازندران در زمینه ی ارایه خدمات مطلوب به بیمه شدگان این سازمان در استان مازندران گفت: خدمات دکتر ظفرمند در اداره کل بیمه سلامت مازندران به عینه نمایانگر مدیریت جهادی است که توانسته منشا خدمات ارزنده ای برای مردم فهیم استان مازندران باشد.

خاطرنشان می شود در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از سوی سردار نانواکناری از تلاش ها و فعالیت های مدیرکل بیمه ی سلامت مازندران در حفظ و ارتقا سلامت بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت تقدیر به عمل آمد.


240 هزار مازندران از خدمات بیمه سلامت بهره می گیرندلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : 240 هزار مازندران از خدمات بیمه سلامت بهره می گیرند

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir