امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 05:51:05

دوربین خبر

کد مطلب : 30652 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 شهریور 1398 -ساعت : 10:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشارکت اجتماعی لازمه مشارکت سیاسی در انتخابات است

استاندار مازندران در جلسه ستاد انتخابات:

مشارکت اجتماعی لازمه مشارکت سیاسی در انتخابات است

به گزارش دوربین خبر،

استاندار مازندران در جلسه ستاد انتخابات استان با حضور دکتر عرف معاون سیاسی وزیر کشور ورئیس ستاد انتخابات گفت:در سال جاری به دلیل تحریم های اقتصادی ظالمانه نسبت به سال های گذشته انتخابات سختی را پیش رو داریم اما مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با مشارکت حداکثری و پرشور خود در انتخابات، همانند گذشته در کنار نظام و دولت خواهند ماند و نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

وی با بیان این که مردم مازندران همیشه مشارکت بالایی در انتخابات دارند و از نُرم کشوری بالاتر قرار داشته است، افزود:با اجرای برخی برنامه ها و پروژه های اولویت دار و ارایه خدمات بدون صرف اعتبار می توان خدمت به مردم را تسریع کرد.

وی با بیان این که دلایل و عوامل مشکلات اقتصادی باید به صورت شفاف و صادقانه با مردم در میان گذاشته شود، خاطرنشان ساخت: رسانه های جمعی در این راستا و بویژه برای اقناع سازی جامعه در مورد نقش تحریم های ظالمانه در شرایط اقتصادی می توانند موثر عمل کنند.

استاندار مازندران با اشاره به این که پیش شرط مشارکت سیاسی، نشاط اجتماعی است، اظهار داشت: در مازندران از ظرفیت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی ، ورزش و جوانان و دستگاه های فرهنگی و تبلیغی در راستای تقویت امید و نشاط اجتماعی استفاده کردیم.

وی جامعه روستایی را در مشارکت حداکثری انتخابات مهم تلقی کرد و با بیان این که دهیاران نقطه اتکا دولت با مردم هستند، گفت: برگزاری قانونمند و بیطرفانه انتخابات، وظیفه اساسی است و در انتخابات، نص صریح قانون تعیین کننده همه چیز است.

استاندار مازندران با بیان این که اعضای ستاد انتخابات باید بر اساس مشی قانون حرکت کنند، تاکید کرد: باید بر این اساس مانع هرگونه قانون گریزی شوند و با تبلیغات زودهنگام برخورد قانونی نمایند.

به گفته وی، نماینده فرمانداران باید بر قوانین انتخابات، اشرافیت کامل داشته باشند و بیطرفی آنان محرز باشد، اعضای ستاد انتخابات نیز در دوره های آموزشی وزارت کشور شرکت کنند.


مشارکت اجتماعی لازمه مشارکت سیاسی در انتخابات است

مشارکت اجتماعی لازمه مشارکت سیاسی در انتخابات استلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مشارکت اجتماعی لازمه مشارکت سیاسی در انتخابات است

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir