امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 05:51:18

دوربین خبر

کد مطلب : 30683 -تاریخ انتشار : جمعه 15 شهریور 1398 -ساعت : 10:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آزادی 11 زندانی جرایم غیرعمد از محل عوائد موقوفات مازندران

آزادی 11 زندانی جرایم غیرعمد از محل عوائد موقوفات مازندران

به گزارش دوربین خبر،مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، از آزادی یازده زندانی غیرعمد و محکوم مالی از محل عوائد موقوفات این استان با مشارکت خیرین خبر داد.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی به اعلام این خبر افزود: به برکت عوائد موقوفات 11 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان به کانون خانواده خود بازگشتند.

 وی افزود: 11 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد متأهل استان در این طرح به کانون خانواده خود بازگشتند.

به گفته حیدری این طرح با هدف حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند برگزار شد که در قالب آن زندانیان متأهل و فاقد جرایم فساد اخلاقی، اعتیاد و زندانیانی که مرتکب جرایم غیرعمد مالی شده و از سال ۱۳۹۰ در زندان به‌ سر می‌برند، آزاد شدند.

حجت الاسلام حیدری با اشاره به فعالیت‌های مرکز امور خیریه سازمان اوقاف بیان کرد: آسیب‌شناسی، دستگیری و حمایت از نیازمندانی که از هیچ پوشش حمایتی بهره‌مند نیستند، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، مشارکت مؤسسات امور خیریه و ارائه خدمات معیشتی، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست از جمله فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اهداف مرکز امور خیریه سازمان اوقاف محسوب می‌شود.

وی گفت: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در راستای تحقق نیت واقفان و به کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی تعداد 11 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اقدام کرده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه 150 میلیون تومان از محل اجرای نیات واقفان و کمک خیران استان جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تأمین شده است، خواستار توجه ویژه مردم خیر و نیک‌اندیش استان جهت هم‌افزایی در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه طی سال‌های آتی شد.


گفتنی است؛ بدهی 11 نفر زندانیان از محل عوائد موقوفات بمبلغ 150 میلیون تومان پرداخته شد. آئین آزادی زندانیان جرائم غیر عمد (محکومیت مالی) صبح امروز با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در زندان قائمشهر برگزار شد.


آزادی 11 زندانی جرایم غیرعمد از محل عوائد موقوفات مازندرانلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : آزادی 11 زندانی جرایم غیرعمد از محل عوائد موقوفات مازندران

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir