امروز پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 05:09:26

دوربین خبر

کد مطلب : 30703 -تاریخ انتشار : سه شنبه 26 شهریور 1398 -ساعت : 23:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تحصن مردمی در اعتراض به تجمع زباله چهاردانگه راه به جایی دارد؟

دوربین خبر گزارش می دهد...

تحصن مردمی در اعتراض به تجمع زباله چهاردانگه راه به جایی دارد؟

به گزارش دوربین خبر،

در سایه غفلت مسئولان مازندران، سمنانی ها به داد مردم و محیط زیست چهاردانگه می رسند / آیا پس از رامسر و امامزاده هاشم اکنون نوبت گویچاله است؟!
استنادنیوز؛ تحصن اعتراضی مردم در زمینه دفن زباله ساری در روستای گویچاله پس از 10 روز همچنان ادامه دارد و مردم از انتقال هرگونه زباله به این روستاها جلوگیری می‌کنند، درحالی که این اعتراضات مورد بی توجهی مسئولان مازندران قرار گرفته امروز مسئولان استان سمنان مورد استقبال مردم چهاردانگه قرار گرفتند!

به گزارش استناد نیوز، درحالی که مسئولان استان مازندران کوچکترین توجهی به خواسته مهم مردم مرز نشین مازندران نداشته اند، امروز خبر بازدید احمد همتی نماینده مردم سمنان در مجلس به همراه رئیس سازمان محیط زیست استان سمنان و فرماندار شهرستان مهدی‌شهر از منطقه گویچاله که با استقبال مردم چهاردانگه نیز همراه بود مردم مازندران را حیرت زده کرد!

در 13 سال قبل در حالی که شهر ساری در استان مازندران میزبان جام جهانی کشتی بود تصمیم بر این گرفته شد تا مدت 6 ماه محل دپوی زباله از سمسکنده ساری به منطقه گوچاله تغییر مکان پیدا کند. اما دپوی غیر بهداشتی روزانه 500 تن زباله به مدت 14 سال در این منطقه کارد را به استخوان مردم بومی رسانده است تا جایی که برای رفع مشکلشان دست به دامان مسئولان استان همسایه شده اند!
در مجموعه مدیریتی استان مازندران چه می گذرد که نارضایتی مردم از مسئولین آن ها را به سمت استانهای همجوار سوق داده است؟ گروه هایی در غرب مازندران خواهان پیوستن به استان گیلان هستند، در امام زاده هاشم به سمت استان تهران گرایش پیدا کرده اند و اکنون در گویچاله مردم حل معضل بزرگ زباله استان مازندران را در مدیریت و رسیدگی مسئولان سمنان می یابند!
محیط زیست مازندران درحال نابودی است و متولیان آن سالهاست تنها در نقش منتقد بر طبل ناامیدی می کوبند و مشکلات را بر سر شهرداری ها و بودجه و... می اندازند! گویی که هیچ نقش و تو سهمی در این اوضاع نابسامان برای خود قائل نیستند! آیا برای بازدید از منطقه هم نیازمند بودجه بودید؟
اگر مسئولین محیط زیست استان مازندران توان و یا اختیار بهبود اوضاع را ندارند و با شانه خالی کردن از بار مسئولیت تمام تقصیر را به گردن دیگری انداخته و شرایط را برای خدمت مناسب نمی بینند، چرا جای خود را به فردی دیگر نداده و بر صندلی ریاست خود دوخته شده اند؟!
نمایندگان ساری مشغول کدام کار دوفوریتی هستند که موضوع به این مهمی و سلامت مردم


تحصن مردمی در اعتراض به تجمع زباله چهاردانگه راه به جایی دارد؟

تحصن مردمی در اعتراض به تجمع زباله چهاردانگه راه به جایی دارد؟لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تحصن مردمی در اعتراض به تجمع زباله چهاردانگه راه به جایی دارد؟

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir