امروز سه شنبه 29 مهر 1399 ساعت 10:23:32

دوربین خبر

کد مطلب : 30757 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 مهر 1398 -ساعت : 11:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رئیس هیئت فوتبال رسانه ای یا غیررسانه ای!؟

جمشید گرائیلی:

رئیس هیئت فوتبال رسانه ای یا غیررسانه ای!؟

به گزارش دوربین خبر،

‍ هیئت فوتبال قائم شهر با وجود تیم ها و باشگاههای متعدد پایه ای فوتبال و نیز با راهیابی تیم نساجی مازندران از این شهرستان به لیگ برتر فوتبال بعنوان تنها نماینده مازندران و شمال کشور وظائف بس سنگین در مدیریت و هدایت و نظارت و پشتیبانی فوتبال این شهرستان دارد که هرگونه کاستی و قصور و بی توجهی در این عرصه غیرقابل تحمل و جبران خواهد بود.

یکی از مولفه های مهم در حوزه ورزش آنهم در عرصه فوتبال قائم شهر شناخت و تعامل و بهره مندی متولیان امر علی الخصوص رئیس هیئت فوتبال قائم شهر از ظرفیت ها و پتانسیل بالای رسانه ای این شهرستان است که هرگونه بی اعتنایی و قصور به این قابلیت ها، خسارت به فوتبال این شهرستان خواهد بود.

در این راستا، شناخت و معرفت و آگاهی از رسانه ها خصوصاً رسانه های معتبر فراگیر تاثیرگذار امری مهم و اساسی است که بایستی از سوی مسئول هیئت فوتبال قائم شهر مورد اهتمام جدی قرار بگیرد.

رضا درویشی رئیس هیئت فوتبال قائم شهر که در فرایند پیروزی ها و راهیابی نساجی مازندران به لیگ برتر کشور از نزدیک با فعالیت ها و پوشش رسانه ها در تهیه و انعکاس گزارشات خبری مستمر در موفقیت های نساجی مازندران و مراحل بازسازی و تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر آشنا است انتظار می رود با درک متقابل تعامل قابل قبولی با اصحاب رسانه داشته باشند.

با توجه به ناهماهنگی های فصل گذشته ، در فصل جدید لیگ 19 نیز علیرغم صادر نشدن آیدی کارت از سوی سازمان لیگ متاسفانه همکاران رسانه ای برای ورود به ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر هر هفته با مشکل روبرو هستند بطوری که در مورد اخیر و بازی جام حذفی کشور، داود رفعتی مسئول برگزاری مسابقه در اقدامی تحقیرآمیز برخی همکاران رسانه ای که دارای کارت فصل قبل بوده اند را بدلیل نداشتن آیدی کارت جدید که خود سازمان لیگ صادر نکرده مانع ورودشان به زمین شده و یا افرادی که با دخالت و مساعدت یگان ویژه وارد زمین شده بودند از زمین اخراج کرده است که این عمل دور از انتظار با اعتراض تماشاگران فوتبال روبرو شد.

براستی وظیفه هیئت فوتبال مازندران و علی الخصوص هیئت فوتبال قائم شهر در این زمینه چیست؟ چرا اصحاب رسانه در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر باید مشکل داشته باشند؟

لذا انتظار اصحاب رسانه از هیئت فوتبال مازندران و قائم شهر این است مشکلات همکاران رسانه ای از بدو ورود تا پایان بازی و کنفرانس خبری سرمربیان در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر باید با دقت نظر کامل و پشتیبانی و حمایت عملی هیئت فوتبال شهرستان برطرف شود تا خبرنگاران و تصویربرداران و عکاسان بدون هیچگونه دغدغه ای فقط نسبت به پوشش مناسب رسانه ای بازی های خانگی نساجی مازندران بپردازند.

البته نبود امکانات مناسب در جایگاه خبرنگاران و حضور افراد غیرمسئول و غیر فوتبالی تحت عناوین مختلف در زمین و جایگاههای ویژه و... از دیگر مسایل مرتبط با هیئت فوتبال قائم شهر است که در صورت عدم اصلاح این امور متعاقباً به آنها پرداخته خواهد شد.

بقلم جمشید گرائیلی


رئیس هیئت فوتبال رسانه ای یا غیررسانه ای!؟لینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : رئیس هیئت فوتبال رسانه ای یا غیررسانه ای!؟

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir