امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 05:53:43

دوربین خبر

کد مطلب : 30761 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 مهر 1398 -ساعت : 11:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرای عراق از ۱۷ تا ۳۱ مهر خبرداد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرای عراق از ۱۷ تا ۳۱ مهر خبرداد

به گزارش دوربین خبر،به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی گفت: از چند ماه گذشته برنامه ریزی ها برای برپایی موکب حضرت علی اصغر(ع) اوقاف مازندران در سامرا انجام شده بودو خدا را شکر آماده اعزام کاروان به شهر سامرا هستیم.

وی افزود: هزینه های موکب از محل موقوفات مرتبط و کمک های خیرین می باشد و کسانی که قصد کمک به موکب اوقاف مازندران را دارند به ادارات اوقاف شهرستان ها مراجعه نمایند.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: موکب اوقاف مازندران در سامرا با توزیع غذای گرم در سه وعده صبحانه، ناهار و شام ، توزیع آب، کلوچه و برنامه های فرهنگی به زائرین خدمت رسانی خواهد نمود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران  در ادامه اظهار داشت: در موکب حضرت علی اصغر(ع) 30 نفر از خادمین فعالیت خواهند نمود که این خادمین از هیات امنا ها و خدام امامزادگان و خیرین و ارادتمندان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواهند بود.

وی با بیان اینکه اربعین حسینی اجتماع بزرگ شیعیان جهان اسلام است و عشق به امام حسین (ع) خاموش شدنی نیست، افزود: نوکری امام حسین (ع) مدال افتخاری است که نصیب هر کسی نمی‌شود، برپایی موکب اوقاف مازندران در شهر سامرا افتخار بزرگی برای مجموعه اوقاف است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با اشاره به اینکه خدا را شکر می‌کنیم امام حسین (ع) ما را طلبید و به این مسئله افتخار می‌کنیم، تصریح کرد:خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (ع) توفیق بزرگی است و امیدواریم خداوند از ما قبول کند و شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم رفتند تا پرچم امام حسین (ع) همچنان برافراشته بماند.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرای عراق از ۱۷ تا ۳۱ مهر خبردادلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی موکب اوقاف مازندران در سامرای عراق از ۱۷ تا ۳۱ مهر خبرداد

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir