امروز جمعه 04 مهر 1399 ساعت 08:19:09

دوربین خبر

کد مطلب : 30793 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 مهر 1398 -ساعت : 17:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرقت هایی که آمارش در حال افزایش است/بررسی سرقت در تنکابن

گزارش:سهیلا محمدی

سرقت هایی که آمارش در حال افزایش است/بررسی سرقت در تنکابن

به گزارش دوربین خبر،

‍ ‍ ‍ کشفیات سرقت ها و دستگیری سارقان ۶درصد افزایش داشته است

سرهنگ محمد صادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن در گفت و گو ی خبری خود با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی بر افزایش مشارکت مردم و روسای دستگاههای اجرای در ایجاد امنیت پایدار تاکید کرد و گفت : ایجاد امنیت اجتماعی و جامعه ای امن و سالم محصول برقراری امنیت پایدار بوده و مشارکت مردم در این زمینه بسیار موثر است.


وی با بیان اینکه همکاری مردم با نیروی انتظامی زمینه ساز پیشگیری از وقوع جرم در جامعه خواهد بود ، افزود: مردم میتوانند موارد مشکوک را با سمانه های ۱۱۰ و ۱۹۷ در میان گذاشته و یا راسا در روزهای سه شنبه با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صحبت کنند.


سرهنگ شاه نظری با اشاره به فعالیت پلیس فتا در شهرستان تنکابن اظهار داشت : تا کنون بیش از ۲۰۰ پرونده در زمینه های جرایم اینترنتی در این واحد بررسی شده که بیشتر این جرائم شامل کلاهبرداری اینترنتی ، چاپ کارت از طریق اسکیمر و کلاهبرداری اینترنتی بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی تنکابن با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست سال جاری تماس های سامانه ۱۹۷ پنج درصد افزایش داشته است ، تصریح کرد: در تنکابن در سال جاری سرقت خودرو ۱۸ درصد کاهش یافت.


این مسئول همچنین از کاهش ۱۲ درصدی موتور سیکلت در تنکابن هم سخن گفت و افزود: در این شهرستان از آغاز سال جاری تاکنون سرقت داخل خودرو ۳۲ درصد کاهش داشته است.

شاه نظری از افزایش ۶ درصدی کشفیات سرقت ها و دستگیری سارقین در سال ۹۸ هم خبرداد و گفت: افزایش جذب مشارکت مردم و مسئولان شهرستان در جهت افزایش پیشگیری از وقوع جرم در دستور کار نیروی انتظامی تنکابن است.

فرمانده انتظامی تنکابن همچنین درباره ی اجرای طرح های ظفر ، فاتح و ناظر ۱ در این شهرستان نیز سخن گفت و بیان داشت: اجرای طرح ها به افزایش کشفیات و پیشگیری از وقوع جرایم خشن و جلوگیری از کشف حجاب در داخل خودرو بسیار موثر است.

وی غبار روبی مزار شهدا ، برپایی صبحگاه مشترک با حضور فرماندار ، امام جمعه ، اعضای شورای تامین ، سپاه و بسیج ، سخنرانی در نماز جمعه ، دیدار با خانواده شهدا ، برگزاری میزخدمت در نشتارود و حضور در مدارس و آموزش نکات پلیسی را از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی در تنکابن برشمرد.

فرمانده نیروی انتظامی تنکابن ضمن ابراز رضایت از امنیت مطلوب در تنکابن ، آن را محصول تعامل شورای تامین ، قوه قضاییه و نیروی انتظامی دانست و گفت : خوشبختانه ۹۸ درصد مردم تنکابن قانونمدار هستند .

وی بر رعایت قوانین بویژه قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مردم تاکید و خاطر نشان کرد : رعایت این قوانین در کاهش تصادفات فوتی و جرحی و حتی خسارتی موثر است.
خبر/ سهیلا محمدی


سرقت هایی که آمارش در حال افزایش است/بررسی سرقت در تنکابنلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : سرقت هایی که آمارش در حال افزایش است/بررسی سرقت در تنکابن

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir