امروز سه شنبه 21 مرداد 1399 ساعت 23:11:06

دوربین خبر

کد مطلب : 30796 -تاریخ انتشار : دوشنبه 15 مهر 1398 -ساعت : 08:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعدیل نیروهای شهرداری از سوی شهرداری نیست

گفتگو محمدی کیادهی در خصوص وضعیت کارکنان شهرداری:

تعدیل نیروهای شهرداری از سوی شهرداری نیست

به گزارش دوربین خبر،

محمدی کیادهی نماینده شهردار در شورای شهر در پنجاه و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری گفت:تعدیل نیرو از جانب شهرداری نیست و  ارتباطی به کارکنان و کارگران شهرداری ندارد،

وی با بیان اینکه شهرداری با شرکت‌هایی طرف قرارداد است و این شرکت‌ها نیروهایی دارند که کار آنها را انجام می‌دهد تصریح کرد: یکی از شرکتها بر اساس قراردادحجمی از سطح شهر ، رفت و روب منطقه یک شهرداری را بر عهده داشته که با تفکیک به ازای هر ۷۲۰۰ متر یک کارگر و جمعا حدود ۳۲۳ هکتار این منطقه از سطح شهر را باید با ۴۴۵ نیرو نظافت انجام دهند.

وی افزود:در ادامه روند، نیروهای این شرکت به بیش از ۲ برابر افزایش یافت، پرسنل رسمی شهرداری که۹۵۰ نفر هستند پول لباس، سنوات، کارانه، تعطیل کاری طلبکار هستند.

ااو تصریح کرد:کارگری که نظافت در سطح شهر انجام می‌دهد اکنون بیمه ندارد، پنج نفر نیرو در شرایط نامناسب جسمی و بیماری داریم که بیمه اینها با مشکل مواجه است و اگر امروز تعدیل نیرو انجام شده و یا در گذشته نیروی مازاد جذب بدنه شده نباید از جانب شهرداری و شهردار گذشته جناب عبوری که بنده مثل همیشه ارادت خاصی به ایشان دارم و یا جناب رجبی شهردار فعلی تلقی شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:شهرداری میزان نیروهای مورد نیاز را به شرکت‌ها اعلام می‌کند و نیروهای مازاد را خود شرکتها باید پاسخگو باشند.

به گفته کیادهی این شرکت‌ها خود را با قانون واقعی تطبیق داده و نسبت به تعدیل نیروهای مازاد اقدام کردند و نیروهای رسمی و قراردادی و کارگران شهرداری از این اقدام خرسند هستند، این تصمیم باعث می‌شود همه ما دیگر به فکر این نباشیم نیروی جدید بر سر کار آوریم.

او گفت:در گذشته همه انتقاد می‌کردند چرا شهرداری این اندازه نیرو جذب کرده است.

اما پرسنل شهرداری از اقای رجبی که خود پرسنل شهرداری و با سابقه است صددر صد حمایت می کنند نکته مهم این است که ماده ۷۴ قانون صراحت دارد هر یک از اعضای شورا حق ندارند در عزل و نصب نیروهای شهرداری دخالت کنند و امیدواریم این بند از قانون نیز توسط اعضای محترم دوره پنجم رعایت شود.

در آخر هم شهردار اقای رجبی بمن گفتند هر سئوالی که اعضای محترم شورا دارند و رسانه ها و مردم مطرح می نمایند باید به صورت شفاف پاسخ داده شود.


تعدیل نیروهای شهرداری از سوی شهرداری نیستلینک کوتاه مطلب :


نظر شما در مورد : تعدیل نیروهای شهرداری از سوی شهرداری نیست

*

*


(تحلیلی از قیام احمد بن موسی و برادران امام رضا(ع) ؛ نوشته جلیل عرفان منش

ویژه گروه سنی بزرگسال

@doorbinkhabar.ir

آخرین اخبارپربازدیدها

  گزارش رادیوئی و تلوزیونی


bmi.ir